Tipografi HASAN :)

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164

Yine Cinema 4D Yine Can sıkıntısı ama güzel oldu sanki demi ? :)

karakutu

Üye
Tepki
0
Esasen Tipografi'nin çok çok uzağında bir çalışma ama bazı kesim burada bu gibi çalışmaları " Tipografi" olarak kabullenmiş.

toplardaki turkuaz rengi uyumsuz ve çok patlamış bu ek olarak gölgeler çok sert ve keskin çok bunaltıcı ve ucuz bir çalışma havası vermiş. Buna ek olarak öne düşen gölgede perspektif hatası göze çok batıyor.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Çalışma eski bir çalışmamdır. Dolayısı ile eskide kaldı. Güncel çalışmalarıma eleştiriler yaparsanız memnun olurum.

karakutu

Üye
Tepki
0
"Yine Cinema 4D Yine Can sıkıntısı ama güzel oldu sanki demi ?" cümlene istinaden eleştirimi yaptım

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
HAsan'cım burada sergilenen her çalışma için eski olsun yeni olsun eleştiri yapılır.
Eleştirilmeyek bir çalışma ise gerekçeleri ile birlikte açıklama yaparak sergilemek gerekir, ki böyle bir durum da olmaz sanırım.
Gelelim çalışmana;
Bence de tipografi değil. 3D çalışma sadece.
Ben senin yaşına rağmen hevesini, çabanı, azimle çalışmanı daima takdir ediyorum.
Her çalışmamızı süper diye düşünüp sergilemiyoruz zaten. Eleştirilerle gelişip ilerleriz.
Kolay gelsin, hevesin solmasın, devam :)

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@GÜNEL AYVACI

Öncelikle Merhaba Günel Ablacım

Haklısınız boş bulundum bir an :)

Takdirlerin için çok teşekkür ederim ablacım, biliyorsunuz işe başlamadan önce sizlerle tanışmıştım. Sizleri örnek alıp ilerlemek bir başka güzel. Haklısınız hiç bir zaman süper diyeceğim bir çalışma yaptığımı da düşünmüyorum zaten, daha çok erken ve çok hata var doğal olarak.. Eleştiri çok güzel bir şey bu forumumuz sayesinde bunu anlamış oldum.

Hevesimi soldurmak yerine hep yeşertiyorum :) Durmak yok :)

Hasan YILDIZ.

Yukarı Alt