Tr.Gg , Siteyi Bedava Google' ye Ekleme ( Özel Anlatım )

lifecity

Üye
Tepki
0
Öncelikle Google Site Ekleme Sayfası Olan Addurl Sayfasına Gidiyoruz,Oraya Sitemizi Ekliyoruz

Sonra Google Gmail E kayıt Oluyoruz

Sonra Google Site Yöneticisi Araçlarına Gidiyoruz , Gmail Hesabımızla Site Yöneticisi Araçlarına Giriş Yapıyoruz
---------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------

KARŞINIZA BÖYLE BİR SAYFA ÇIKACAK BU SAYFAYA SİTENİZİ EKLİYECEKSİNİZ VE SONRA RESİMDEKİ 2. BÖLGEYE TIKLIYACAKSINIZ

SONRA KARŞIMIZA DOĞRULAMA SAYFASI ÇIKACAK BU SAYFADA 2 ÇEŞİT DOĞRULAMA YÖNTEMİ VAR 1. HTML İLE , 2. Sİ META TAGLER İLE , TR.GG SİTELERE HTML OLMADIĞI İÇİN META TAGLERİ KULLANICAZ

SAYFADA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ 2. SEÇENEĞİ SEÇİYORUZ VE GOOGLE BİZE ŞUNA BENZER BİR KOD VERİYOR

KOD :

<meta name="verify-v1" content="wWLHT4kuePj+/Sq9PN2lu2fzH9giU9Qie8tOTZMdyaU =" />

BU KODUN BAŞINA </style> EKLİYORUZ

KODUMUZ ŞU HALİ ALIYOR = </style><meta name="verify-v1" content="wWLHT4kuePj+/Sq9PN2lu2fzH9giU9Qie8tOTZMdyaU =" />

Ve Son Olarak Tasarım Ayarlarından , Tasarımımızı Css Design - Genel Pek Sevilmeyen Olarak Seçip Kodu Css Kodu Kısmına Ekliyoruz.
KAYDET DEDİKTEN SONRA [ Site Yöneticisi Araçları SAYFASINA TEKRAR DÖNEREK EN ALTTA BULUNAN ( Doğrula veya Verify ) BUTONUNA ] TIKLIYORUZ BUNDAN SONRASI ARTIK GOOGLE NİN İŞİ

ÖNEMLİ : Sitenizde İntro vey Flash İntro Ekstrası Aktif İse Kapatınız

NOT: RESİMLER BİRAZ BOZUK AMA O KADAR DA KUSURUMUZ OLSUN ARTIK
ÖZÜR DİLERİZ.

Kaynak : LifeCity

Yorumlarınızı Bekliyorum !

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Merhaba lifecity, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler..
Yalnız forum içerisinde renkli,bold ve büyük yazım yasaktır.
Kurallara uyalım ve forum kurallarını okuyalım..

Tekrar teşekkürler..

lifecity

Üye
Tepki
0
Tamam K.Bakmayın Ben Forumda Yeniyim , Renkliliğide Bazı Önemli Ayrıntıları Belli Etmek İçin Yaptım .

reloed

Üye
Tepki
0
Lifecity bendeyken dogrulanamadı dıye bır hata verıyor yardım edermısın msn : xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Yukarı Alt