Tsc graphıc

tscakir

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra sizlerle yeniden bir arada olmak çok güzel. Buyrun yeni logom. Her türlü çalışmamın altında artık bu logoyu kullanıcam o yüzden yorumlarınızı en kısa sürede bekliyorum

tscakir

Üye
Tepki
0
şimdi farkettim çalışmanın backgroundunu transparent yaparken bazı taşlamalar filan olmuş onları artık görmezden gelirsiniz.:D

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
"arkadaşlar hiç yorum yok mu?"

Yorum her zaman var.
Bu yaptığınız, bireysel bir çalışma sanırım.
Logo yazmışşınız ama nasıl desem, lodogan ziyade, arka plan olarak kullanılabilir.
Logo derseniz bu sayfadan ayrı bir dünyaya uçmalısınız, şu sağ ve soldakilere bir anlam veremedim mesela. "Onlar nedir, neyi temsil ederler, neden oradalar? " gibi...

Tabii ki biz, sizi sizin için en iyi şekilde ne anlatır bilemiyoruz, bunu ancak siz bize yazarsanız öğrenebiliriz.
Bence daha farklı bir şeyler yapmaya çalışın ve ekleyin beraber bakalım, ya da olmadı bu görseli kullanmaya devam edin.
İyi çalışmalar diledim.

tscakir

Üye
Tepki
0
ordaki iki mahluk:)D) aslında orada o logoyu bir font ve basit bir shapeden ayıran bir belirteç diyebiriz. nasıl apple şirketinin basit bir elma logosu varsa o logoyu bir standart elmadan ayıran şey başındaki ısırıktır. bunun gibi birçok şirket logosu bulunmakta. evet kullandığım o iki şekiller garip mi derseniz evet garip ama alakasız değil benim için. grafikerlik hayatıma bir dur diyecekken bir geceyarası gelen ilhamın ürünü. ee tabi ilham da gece 12de gelirse biraz garip bir çalışma ortaya çıktı. inşallah geliştirip yeniden yayımlarım bu sitede

Heretix

Üye
Tepki
0
Üstüme nekadar vazife bilmiyorum ama TSC yazısı gayet estetik durmuş ancak t ve c altındaki maskotlar ve arkaplandaki vektör sanki kaba tabirle ''curcuna'' olmuş sanırım. Onları düzeltebilirsen birde tsc yazısının gradienti gayet hoş içeriye açık kırmızıyla İnner Glow verip opacity i 50 yaparsan daha güzel durur gibime geliyor.

İyi çalışmalar :)

tscakir

Üye
Tepki
0
demek ki maskotları emekli yapıyoruz:D
tamam arkadaşlar teşekkürler

tscakir

Üye
Tepki
0
@Heretix

arkadaşım maskot derken logodaki iki yaratığı kastettim yani onları çıkarma vakti geldi tek tsc yazısı kalsın diyorum. yanlış bir anlaşılma varsa özür.

Heretix

Üye
Tepki
0
demek ki maskotları emekli yapıyoruz diyince bende yanlış anladım kusuruma bakma :) Evet tavsiyeleri benimsersen çok iyi bir çalışma olacaktır. İyi çalışmalar , iyi forumlar :)

Yukarı Alt