Turkıs Pizza El ilanı Acil yorumlarınız gerekıo....

lusy99

Üye
Tepki
3
Merhaabalar ekte el ılanı bulunmakta.
bu tarz işlerde nasıl ne uygundur hıc bır planım yok bu calısmaya göre bana yol gösterebılrmsnız nasıl olur .ve calısmadakı hatalarıda bana söylersenız cok sevınırm
iş üretmekte zorluk cekıorum bunları nasıl aşarım :S

Ozgul

Üye
Tepki
57
- Pizzacı ama pizzalar arada kaynamış.:)
- Adres çok büyük, kalınlığını inceltin, küçültün.
- İlle o yeşil kutuları kullanacaksanız, "başlangıçlar" ile "tencerelerimizden" yazılarını kendi içlerinde sola hizalayın.
- İçecekler çok havada kalmış.
- Telefondaki gölge çok fazla. Zaten kırmızı zemin üzerine beyaz, yeterince okunuyor, gölgeye hiç gerek yok.
...

Kolay gelsin.

lusy99

Üye
Tepki
3
teşekkkurler önerlıerınız dıkkata alacagım.
fakat bu bılgılerle ve fotoğrafşlarla daha değişik tasarımlar yapılabılırmı ?

ufukasia

Üye
Tepki
0
Hocam sari kirmizi yesil ama turkish pizza bence turkish pizza yazisini mavi gradiyent versen bu ikilenden kurtulursun ben afisi gordum kanım dondu :( tasarim guzel

mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı

Pizzayi one cikarman digerlerinide arkaya atman daha mantikli olur bide afilli bir pizza koymak lazim pide az manzemeli olmasin :)

mortal kombat 9 ve get fit with mel b türkçe yama yapımcısı

b3krkdk

Üye
Tepki
91
İşyerinin ismindeki manayı sevdim ama yazılışını hiç sevmedim. Turkish Pizza daki kasıt pide herhalde ama bu yazımla hiçte turkish olmamış. Ben olsaydım o pidecinin ismi Türk-işi Pizza olurdu. Neyse tasarıma gelelim. Font, olmamış ki o font. Okunabilirliği zorlaştırdığı için gözümüze sadece kalabalık olarak görünüyor. Arka plandaki desenlerinde konu ile uyumsuz olduğunu düşünüyorum. SAYGILAR...

lusy99

Üye
Tepki
3
mesela ne gıbı desen kullanabılırm yada desen olmasada ne kullanabılırm örnegın ?

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Telefon numarası alt boşluğa sıkıştırılmış gibi dururken resimler ile Turkish Pizza yazısı arasındaki boşluğu anlayamadım. Yazıları yukarı kaldırıp "içecekler" diye bir bölüm oluşturulabilir veya telefon numarası daha rahat konumlandırılabilir. Görseller çok zayıf özellikle pizza resmi daha ön plana çıkarılmalı gerekirse boyutları büyütülerek yazıların arkasına bile alınabilir ama bu haliyle pizza resmini neredeyse arayıp bulmak gerekiyor. Renk uyumu bakımından yeşil renk doğru bir tercih değil diye düşünüyorum. Adres yazılarının kalın ve büyük olduğuna katılıyorum, zemindeki deseni bozmaması açısından oval şekli içi boş sadece çerçeve olarak kullanılmasının daha uygun olacağı kanısındayım. Başlangıçlarımız kısmındaki fiyatların üst kısımdaki fiyatlarla aynı hizada olması göze daha hoş gelir diye düşünüyorum ...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Burada yapılan yorumlara göre düzenleme yapmaktansa, yeniden ve sıfırdan (altını çiziyorum sıfırdan) bir tasarım yapman daha kolay olacaktır bana göre. Bu kadar detaylı düzeltme yapmaktansa sıfırdan bir tasarım yapmak daha kolay olacaktır. SAYGILAR.

lusy99

Üye
Tepki
3
bana yol gosterdıgınız ıcın teşekkur ederım arkadaslar
acele yapılan bır iş di paydos a yakın bır zamnada tasarlandı :) yenısı yaparız arrtık

Yukarı Alt