Tutku Yazılım Kartvizit Çalışması

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39

Yorum ve eleştirileri bekliyorum..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Emeğinize sağlık Hasan Bey .. Ön yüzü çok güzel olmuş arka yüz arka plan baya koyu kalmış sanki uyumlu mu evet uyumlu fakat ukalalık olarak algılamazsanız ön yüze verdiğiniz logonun transparan hali ile arka yüze bir çalışma yapsanız nasıl olur diye düşündüm.. Yazarak anlatmak zor :) Ellerinize sağlık...

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
@Aslı SAYILIR

Ukalalık olarak algılamak ne haddimize estağfurullah, zaten buraya koymaktaki ilk amaçtır bu eleştiri ve fikir almak :) Teşekkürler eleştirin için dikkate alacağım.

Tayfun ŞENOĞLU

Grafik Tasarım
Bronz Üye
Tepki
19
bana kalırsa transparan hiç kullanılmasa daha iyi olurdu.Çalışma güzel,şahsen böyle bi kartvizitim olmasını isterdim :) Emeğinize sağlık.Renkler de gayet uyumlu Aslı Hanım :) iyi çalışmalar..İlham olacakbir çalışma..

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
logodan ya da sektörden yola çıkılarak birçok tasarım yapılabilir
şu anki çalışmada logo da bilgiler de fazla büyük

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
@Tayfun ŞENOĞLU

Teşekkürler güzel yorum ve eleştiri için :)

@Hasan Güner

Eleştiri için teşekkürler beğenlimediği taktirde dikkate alacağım değişiklikler olacaktır muhakkak :)

user9

Grafiker
Tepki
80
ben hala her iki taraftada web adresinin oluşuna muhalifim :)

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
@Hümeyra Can

Trend yada bu işin prosüdürü böyle diyeyim :) Ama demiyorum ki zevkler ve renkler tartışılır asla tartışılmaz teşekkürler :p

imemre

Üye
Tepki
0
tasarım olarak şık duruyor, fakat logo tasarımı daha güzel olsa sanki daha prestijli duracak gibi görünüyor. Logo sizin tarafınızdan yapılmadıysa eğer geri kalan kısım bence gayet şık.

Yukarı Alt