uygulanan efek sürekli baska cızımlerede uygulanıyor..?

vsyt1

Üye
Tepki
0
mrb arkadaslar diyelimki bir kare çiziyorum gölge veya farklı bir efek verıyorum sonra farklı bır kare cızıyorum oncekı cızıme uyguladıgım efek farklı bır cızımde tekrarlanıyor umarım anlatabılmısımdır yardımcı olursanız çok sevinirim tesekkürler...

Tepki
74
Merhaba,
Apperance panelinin sağ üst kenarında bulunan oku tıklatarak, açılan menüden "clear apperance" komutunu seçerek başınıza bela olan efektlerden kurtulabilirsiniz.

T.Ö.

vsyt1

Üye
Tepki
0
cok cok tesekkür ederim evet oldu bayagı canımı sıkmıstı bu durum son bir soru sorsam bu illetten efek verdikten sonra dıger nesnelere uygulamamsı ıcın kalıcı bır cozum varmıdrı acaba yanı efek kullandıktan sonra sureklu aperenceye zıyaret etmek zorundamıyım..? tesekkürler

Tepki
74
Tekrar merhaba,

Tabii ki bu işlemi kalıcı hale getirebilirsiniz. Aslında bunu sizin bulup bize de heyecanla anlatmanızı beklerdim ama.. olmadı. Eh, artık birazcık araştırmacı olmanızı bekliyorum sizden.

Yine de anlatayım.

Daha önce bu durumu düzelttiğiniz yere, apperance penceresinin sağ üst köşesindeki oka tıklatarak aynı menüyü açın. Oradaki "New art has basic apperance" satırını seçili hale getirin. Artık bundan sonra temel apperance parametrelerini uygulayacaktır.

Kolay gelsin.
T.Ö.

vsyt1

Üye
Tepki
0
öncelikle verdginiz bilgilerden kaynaklı size cok tesekkür edıyorum bu forumda bir cok seyi arastırdım videoları indirdim ve izlemekteyim meslegim grafikerlik photoshop ve corel draw programlarını bılıyorum bu meslegi sadece para kazanmak için yapmıyorum gercekten sevdıgım ıcın ugrasıyorum ve sürekli arastırıyorum tasarım orneklerıne bakıyorum çizim teknuıklerıne bakıyorum ve kendım tasarım ıcın zaman ayırarak çalısıyorum yaptıgınız eleştiri genel kapsamda dogru arastırmadan ugrasmadan genelimiz bu sekılde hareket edıyoruz sizinde genelde bu tur sorunlarla karsılastıgınız ıcın bu sekılde yorum yaptıgınızı dusunuyorum. forumdaki üyelik tarihime baktıgımız zaman aman aman once olamasada eskıdır ve sadece bu konu hakkında gercekten ugrasıpta yapamadıgım ıcın sızlerden yardım ıstedım ve il mesajımdı ilüstratör bçlümüne baktıgım zaman siz ve bir kac arkadas sayesinde ilüstratör hakkında bayagı bir seyler ogrendık dıye dusunuyorum yorum yapmıyorum dıger konulara cunku tesekkürler, güzel çalısma gibi yorumları gereksiz buluyorum yanlısda dusunuyor olabilirim gercekten cok tesekkür ederim bu forumda cok sey ogrenecegımı dusunuyorum...

Tepki
74
Benim yaptığım yalnızca espriydi.
Yine de gösterdiğiniz tahammül için teşekkürler.

Başarılar dileğiyle.
Tuncer ÖZKAN

Yukarı Alt