Uygun satılık canon eos 1100 d(bol hediyeli)

bilalbulut

Üye
Tepki
4
Herkese iyi forumlar arkadaşlar üst seviye makina aldığım için saturn'den almış olduğum canon marka eos 1100d model fotoğraf makinamı satıyorum.

-Kutulu
-Faturalı
-Garantilidir
-1 yıl garantisi vardır.
-Herhangi bir kozmetik sorunu bulunmamaktadır.
-8 GB Hafıza Kartı+Askılı taşıma çantası da verilecektir.

Bunların yanında birde isteyenlere 50 tl masrafı olan makinaya oturma sorunu olan sigma 70-300 lensde verebilirim.

Fiyat: 850 Tl olarak düşündüm ,pazarlık sünnettir ufak miktarda pazarlık yapılabilir.

(İstanbul içi elden teslim edilir.)

Bu lenside yanında hediye olarak vereceğim (Sigma 70-300)

Burdaki metal plakaya nedenini bilmediğim halde bir şey oldu , fotoğrafçıya getirdik sıfır ürün ile karşılaştırdık o tarafı ve bendeki ile sıfırı arasında herhangi bir fark yoktu , yani kırık veya pürüzlenme vs ama adam orayı 50 tl gibi bir fiyata değişebileceğini fakat benim işime yaramadığı için hediye olarak vereceğim ,alan arkadaş yaptırıp rahatça kullanabilir .

r

bilalbulut

Üye
Tepki
4
Resimleri daha çekemedim hocam ,çok temiz bir üründür fazlalıktan dolayı satıyorum çok temiz cihaz.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Uygun demişsiniz de nerdeyse sıfırı bu fiyat.... (12 taksit 870 TL sıfır)
Bol hediye dediğiniz de bi kılıf bi hafıza kartı...

Tepki
67
Arkadaş fotoğraf makinesi satıyorsun resim koyamıyorsun bu nasıl yaman çelişkidir :)

bilalbulut

Üye
Tepki
4
@Erkan Nehir

Hocam o zaman siz gidin bir zahmet onu alın,satılırsa bu fiyatta satılır , satılmazsa ne ala durur öylece .
Kılıf? kılıf dediğizi şey sadece 100 tele birde o kılıf değil askılı çanta birde lensi yanında hediye olarak vereceğim alan kişi sadece 50 tl ile oturtma mekanizmasını değişecek lensin fiyatınıda internetten araştırabilirsiniz ondan sonra bir daha yorum yazın bakalım.

(Resimler gün içerisinde eklenecektir.)

Yukarı Alt