uyumlu renk paleti oluşturma

Tepki
25

yararlı olabileceğini düşündüğüm bir ders hazırladım sizler için umarım faydalı olur iyi çalışmalar herkese...

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Elinize ve emeğinize sağlık Dilek Hanım. Dersinize ufak bir katkım olsun istedim ve etiketleri düzenledim :)

Tepki
25
@Abdullah YİĞİT
teşekkür ederim Abdullah bey...

@Abdullah Şahin
çok sağolun Abdullah bey ben o ayrıntıyı unutmuştum :) teşekkürler...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Dilek hanım elinize emeğinize sağlık anlatım ve ders için teşekkürler, takibinizdeyim...

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Illustrator programının en sevdiğim özelliklerinden birisi de bu. Kullandığımız renge uyumlu olan renkleri bize gösteriyor, tonlamalarıyla birlikte. Bunu ders olarak yayınladığınız için teşekkürler Dilek hanım, bilmeyenlerin öğrenmesi gerekli. Repinizi gönderdim..

danisman

Consultant
Tepki
30
Dilek hanım emeğiniz için teşekkür ederim, çok faydalı bir ders...

Tepki
25
@Yaşar Karadeniz
ben teşekkür edrim Yaşar bey nacizane bilgi paylaşımı yapıyoruz bizlerde eksik olmayın

@Erkin KARATAŞ
kesinlikle haklısınız büyük kolaylık Erkin bey ben teşekkür ederim eksik olmayın ilginiz iin ayrıca teşekkürler...

@danisman
ben teşekkür ederim Ozan bey eksik olmayın

@BURÇİN DAMLA YETEN
Burçin hanım diğer vektör programlarda yapıldığını bilmiyorum ama program dışında da böyle özellikler olan siteler var oradan yapabilirsiniz bunu forumumuz içersinde grafik çantam diye bir konu açılmış geçmiş zamanlarda o konuyu bulup takip ederseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız...

Tepki
4
Dilek Hanım, illustrator konusunda biraz geride kaldık biz :)
Güzel bir ders hazırlamışsınız teşekkürler ama ben uygulama yapmak istedim fakat o da ne!!!

EDIT COLOR yok... Bir yerler de hata mı yapıyorum? yoksa sürüm farkı mı? CS2 kullanıyorum..

Yukarı Alt