Vergi Konulu Afiş Tasarımı Yardım?

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar mahir bey dediğiniz kişi daha öğrenci olup kardeşimiz sayılır biz tasarımcıların amacı onlara özgün çalışmalarla destek olmaktır yani yaptığınız çalışmanın 1 e bir aynısını zaten yapamaz ama ona fikir verebilir. farkettiyseniz PC değil Ps yazmıştır ve 45x64 değil 45-64 yazmıştır bu onun yeni olduğunu belki onasunacağınız çalışmayla onun ufkunu açabileceğinizi bence gösterir zira arkadaşımız güzel bir dille ricada bulunmuş sizde ona kullanıcağı bir çalışma değil örnek alabileceği biçalışma göstere bilirsiniz ben bitane deneme yaptım çok fazla ne istediğini anlamadığım için bukadar bi çalışma yaptım umarım ona yardım cı olur ve daha güzel bi çalışmayla bize karşılık verir Mahir bunu yolluyorum ama çalışmanı bekliyorum umarım bu çalışmamı gölgede bırakır beni küçük düşürürsün iyiçalışmalar sana. Bu arada forum kurallarını pek okumadım eğer bu yanlış bişise sanırım olmamalı çünkü bi örnek çalışma gösteriyorum yanlışsa site yönetiminden bilgi beklerim

Tepki
0
@Yasin Kaya

Sayenizde insanda çalışma isteği oluşuyor..!

Çok teşekkür ederim böyle yol gösterici bi resim paylaştıgınız için

Tepki
31
bence tembelliğe alıştırıyor bu tür davranışlara karşıyım

bana 1 adım yaklaşana ben 2 adım yaklaşırım

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
@Fatih Coşkun

katılıyorum birde bu sitenin üye sayısı 23000 civarı arkadaşlar bu sayının 230 u bile bizden bu tarz
çalışmalar istese kimse buna yetişemez. amacımız derslerle ve grafik metaryelleri ile bildiğimiz kadarını*** aktarmak ve yardımlaşmak. bedava tasarım atölyesi değil sitemizin adı...
Online Grafiker Okulu

teşekkürler

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bizler sizlere hayal gücü veremeyiz, sizlere yol gösterebiliriz, yaptığınız çalışmaların (+) veya (-) yönlerini söyler, yardımcı olmaya çalışırız..

Ama sizler bizlerden çalışma isterseniz Bahtinur Hanım'ın da dediği gibi kimseye yetişemeyiz..

Siz bi çalışma koyun ortaya bütünüyle, bizde sizlere fikir veririz yardımcı oluruz..
Kolay Gelsin, çalışmalarınızı bekliyorum..

Tepki
0
kardeşim öncelikle yarışma süresiiin son tarihini yazman lazım..ikincisi sloganlarda bütünlük olsa iyi olur...mesela öde vergini güvenle kur geleceğini veya öde vergini kur geleceğini gibi vs... ve eğer örnek istersen internnet yaz örneklri çıkar ...vergi afişi örnekleri gibi..kib

Yukarı Alt