WallPaper Çalışmam

WeBCoLiC

Üye
Tepki
0

Hertürlü eleştiriye ve yoruma açıgım biraz cesurum galiba :D yaşıma göre

Tepki
5
Selam,

Cesur bir aşığa hazırladığı bu duvar kağıdı (wallpaper) sonrası söylenecek en önemli söz bence şudur.

- Arkadaşım senin ruhun kararmış. Kendi iç çelişkilerini bu bakış açısıyla Merve'ye yansıtırsan sen bu kızı hayatta kazanamazsın...

I think so, she didn't love you...

Saygılar...

WeBCoLiC

Üye
Tepki
0
yorumunuz için teşekkürler :) ama o kız zaten bnm ben öylesine tv izlerken can sıkıntısından yapmıştım amacım tasarım konusunda eleştiri almaktı saygılar...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Kız elbette sizindir ona sözümüz yok da anlamadığım şu noktayı aydınlatır mısınız.

Misal şu cümlenizi açıklar mısınız?
"Can sıkıntısından yapmıştım amacım tasarım konusunda eleştiri almaktı."

Tasarım konusunda eleştri almak için (Kime göre ,neye göre,hangi kriterlere göre bir eleştri?) can sıkıntısıyla program mı kullanırsınız? Bu enteresan.
Hem tv Hem Program daha enteresan.
Ya da şöyle diyelim.
"Hertürlü eleştiriye ve yoruma açığım ,biraz cesurum galiba."
Tasarlama isteğiniz sadece can sıkıntısından ibaretse ve programı can sıkıntısıyla kullanıyorsanız alacağınız eleştriyi neden,niçin,kim için önemsiyorsunuz,çalışmada adı geçen şahıs için mi?
Bunun içinse daha farklı yöntemler var,araştırırsanız birsürü dökümana ulaşırsınız.

Yalnız burası ciddi bir grafiker forumu, anaokulu duvarı değil.
Dolayısıyla gelecek eleştriler gayet ciddi olacaktır ,şuanda olduğu gibi ve kimse yoruma sunulmuş çalışmalara can sıkıntısı için eleştride bulunmayacak, burada gayet samimice gerçekler yazılacak herzaman olduğu gibi.

Böyle Can Sıkıntısı zihniyetli ,üyelerini grafiker zanneden forumlar nette şuan gayet yoğun,arama motorları derhal size birkaçyüz tane bu tür forum bulabilir,aradığınız öyle biryerse.
Yazdıklarıma belki içten ya da dıştan tepki verebilirsiniz ama ben bir alıntıyla eleştrimi bitireceğim.

"Çok heyecanlıydım, geniş parlak mermerler eşliğinde 2. kez bastırdığım kitabımı eleştirmen Mithat Hocanın odasına götürürken, tavandan mermerlere yansıyan sarı ışıklar içimde tuhaf bir haz uyandırıyordu ve korkuyordum.
Odasının önüne vardım,duvardaki plakada adını 2. defa okurken biryandan da içimi sonkez çektim ve kapısını çaldım.
İçeri buyur etti, elimdeki kitaba gözlüklerinin üstünden bakarak:"Kitabın çok kalınmış ,umarım dili yine bukadar kalın değildir" dedi.
Ona o an içimden ne çok kızmıştım anlatamam.
Çünkü bizler o dönemler bilmiyorduk daha Kendi Kitaplarımızın 2. defa bizim değil Eleştirmenlerimizin tarafından yazıldığını."
Diyor yazarımız.

Bence bir insan neyi niçin yaptığını bilmiyorsa o yaptığı işin kendisi için hiçbir anlamı yoktur.
Doğru yerde olduğumuzdan ve doğru işi yaptığımızdan emin olmalıyız.

İnsanlar arasındaki aşk-sevgi farklıdır; sanatsal aşk-sevgi farklı.
Yine her ikisinin anlatım biçimi de birbirinden çok çok farklıdır.
Size hangisi lazımdı?

WeBCoLiC

Üye
Tepki
0
hayır siz beni yanlış anlıyorsunuz ben tv izlerken sıkıldım bunu yaptım amacım nasıl olmuş diye eleştirmenizdi mesela : ı (kalp) You orada olmamış gibi yada çok kötü fln gibi saygılar

Tepki
67
Can sıkıntısından bunu yaptınsa benimde bu çalışmaya canım çok sıkıldı eleştirilecek ortada hiç bişey yok ortada zaten çalışma yok....

WeBCoLiC

Üye
Tepki
0
@novalgine_plus
Anlamadım ? açarmısınız eğer dark olmuş diye diyorsanız dark seviyorum dark yapıyorum

Tepki
10
Sıkma canını arkadaşım yorumlar karşısında.Bence can sıkıntısını gidermek için de yapmış olsan bu çalışmayı,sonuçta bi emek harcamışsın herkesin görüş açısı farklı .
Fena değil.Eleştirecek bişi bulamıyorum sadece ilk bakışta kullandığın mavi renk biraz rahatsız etti ....okadar

WeBCoLiC

Üye
Tepki
0
farketmiyor bnm için :) zamanında 9 yaşımdaydım corel kullanıyordum beceremiyordum bana gülüyorlardı şimdi o adamlar beni işyerlerine çagırıyorlar doğrudur benden daha iyi olabilirsiniz ama benden buyuksunuz :) bnm yaşım daha 13 yani daha önümde çok yol var saygılarımla...

Yukarı Alt