Wanted konseptli parti için afiş tasarımım

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Daha uyguın wanted fontları var...
Birde konsept, ikram ve özelliklede mekan-tarih-saat bilgisi fazla küçük kalmış. Mekan ve tarihi daha ön plana çıkartmalısınız.
En alttaki sponsor logolarınıda zemin yutmuş. Boğulmuş.
Elden geçmesinde fayda var...
Elinize sağlık.

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
Öncelikle emeğinize sağlık ve hatalarınız var.
- Afiş çok karışık. Önemli bilgileri daha çok ön plana çıkarmalısınız.
- ''Sponsor ve bilet satış noktalırımız'' ibaresi ezberimde olmasa okumakta zorlanırdım.
- Sponsor logoları zeminde kaybolmuş.
- Wanted afişi arkadaki fonla gitmemiş ya sadece Wanted kağıdı yapın fonu yada arkadakini kullanın sadece.
- Sağ taraftaki bilgiler aşağıya kadar sıralanırken sol taraftaki yarıda kalmış afişte kopukluk meydana gelmiş.

Tepki
0
@Erkal ÇOŞKUN

yorumunuz için teşekkürler bence boyutları normal cünkü afiş 50x30 ebatlarında olacağı için okunuyor.
sponsorlara ne gibi birşey yapabilirdim ? karışmasın diye glow verdim ama

Tepki
0
@Emre DEMİRCİ

yorumunuz için teşekkürler ilk önce sponsor ve bilet noktalarımızı konseptin altına yazsam olur muydu hem oradaki boşlıuğuda kapatırdı alt alta yazsaydım ? ikinci olarak zeminde karışmasın diye glow vermiştim ama olmamış galiba :/ 3. olarak ben partiyi düzenleyene iki çeşit arka plan sundum bir bu, birde http://fc09.deviantart.net/fs27/f/2008/133/6/5/Wooden_pole_texture_by_stillwater__stock.jpg bunu arka plan yapmıştım o kullandığımı seçti daha çok parti havası katıyor diye bende kararsız kaldığım için onu koydum

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@buraksahin3

Sponsorlar bölümü altta kalsın fakat tasarımda boğulmasından farklı seçenekler düzenleyebilirsin.
Nasıl yapçağını burda anlatmam çok uzun sürer ki anlatsamda anlatamam karışık olur :)
Bence daha önceden yapılmış afişlere göz at ilham al biraz faydalı olur diye düşünüyorum. :)

Yukarı Alt