Web Sİtesi Logosu yardım

fdursun

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben yeni yeni web tasarlamaya başladım fakat logo yapacak kadar photoshop kullanamıyorum bana logo konusunda yardım edermisiniz henüz para kazanamadığım için bu yardım ücretsiz olursa sevinirim yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Tepki
16
Siz aklinizda olanlari ekleyin bakalim forumdaki dersler takibinde photoshopta biraz deneme yapin bizde burdan size yardimci oluruz sn fdursun

Tepki
31
@fdursun

aklındakini kalemle bile çizip buraya koysan nasıl yapman gerektiği konusunda fikir alabilirsin

fdursun

Üye
Tepki
0
boyut genişlik olarak 900 yükseklik 220 ben uğraştım fakat paintten sadece bi tasarım yaptım
http://rapidshare.com/files/243661080/reimler.rar.html buraya yükledim ve resimin üstünde anlattım burda logo_bg logonun üstüne yapılmasını istediğim yer bannerde logonun nası olmasını istediğim yer Koçaş Köyü yazısı penguin T. ile yazıldı web sitesi yazısını Tr Freehand575 ile yazdım web sitesi yazısını ne ile yazdığımdan emin deilim köyü yazısında olduğu gibi etrafında yazıların mavi bir çizgi(çizgi mi deniliyo biilmiyorum) ondan da olsun istiyodum ordaki resim de değişsin o yeşil yerde aynen kalsın o resmin pikseli bozuk onu gönderdiğim bg_logo ya yapmaya çalışıyodum ilgilenecek arkadaşlar olursa resimlerri göndere bilirim 5-6 olabilit şimdiden teşekkürler

fdursun

Üye
Tepki
0
üst resimde gördüğünüz bölümde orda bir koy.... yazan yerin hemen sapındaki bölümdeki resmin değişmesini istiyorum 5-6 tane farklı resim var o bölge için o bölgenin solunda kalan bölümün yazıları köyü yazısındaki gibi koçaş ve tokat yazısınınında etrafında çizgi olmasını istiyorum bunu alttaki resme yaparken koçaş yazısı alttaki reesmin en başından başlanarak yazılması beni mutlu eder yazı fontlar web sitesini bilmiyroum daha doğrusu emin deilim ama Koçaş Köyü ve TokaT yazılarını penguin T. ilgilenen arkadaşlar isterlersen 5-6 resmide göndere bilirim ayrıca logoyu hazırlayan arkadaşın web sitesi varsa sitemde ücretsiz 1 yıl reklam alabilirm...

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
Sevgili F Dursun kardesim
Ben 20 yildir Fransa Paris'te yasayan ve 24 yildir grafikerlik yapan Osman Ozer'im. Sana logo konusunda yardimci olmak istedim ve bu logoyu yaptim. Umarim calismam bosa gitmez ve logoyu begenir kullanirsin.
Koyun ismi orenler mevkiinde bulgur kaynatan bir kadinin bulgurunu yiyen koca kadinin allah seni tas etsin dedigi ve kocun da tas oldugu rivayet edilmekte ve koyun ismininde bu koctan geldigini duydum. Bu nedenle logoyuda koc resmiyle madalyon biciminde yaptim.

Begenilerinize

Osman Ozer

fdursun

Üye
Tepki
0
osman abi çok teşekkür ederim logo bulamadığım için siteyi yapmaktan vazgeçmiştim çok teşekkür ederim konudan ümidi kesmiştim o yüzden bakmıyordum abi ivayette tam dediğin gibi logo çok güzel size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum Allah razı olsun çalışmalarında başarılar

Yukarı Alt