Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor.

gunmak

Üye
Tepki
0
Günmak A.Ş. ( Web Tasarımcı & Grafiker )

Genel Nitelikler :
§ En az lise mezunu ( Grafik tasarım , bilgisayar programcılığı vb. bölümü )
§ Photoshop, freehand, corel, illustrator , indesign programlarından birkaçını iyi seviyede kullanabilen, tercihen flash, dreamweaver programları hakkında bilgi sahibi,
§ Kurumsal kimlik materyalleri , dergi ilanları , katalog, broşür vb. tasarımları yapabilecek,
§ En az 1 yıl tecrübeli,
§ Baskı hazırlık ve matbaa işlemlerinde teknik bilgisi olan,
§ Temel IT bilgisine sahip; server donanım, server yönetimi, Microsoft işletim sistemi, MS Office ve benzeri programları kurma ve sorun giderme konularında yetiştirilmek üzere,
§ Tasarım yeteneğine sahip, yaratıcı ve sorumluluk sahibi,
§ Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek,
§ Teknolojiyi takip eden, kendini geliştirmeyi seven,
§ Bayan,
§ 30 yaşını aşmamış,
§ Anadolu Yakası’nda ikamet eden ,
§ Sigara Kullanmayan,
§ Daha önce hazırladığı siteleri / çalışmaları referans gösterebilecek,
İş tanımı :
§ Kurumsal kimlik materyalleri , dergi ilanları, katalog, broşür vb. tasarımlarının yapılması,
§ Firma web sitelerinin güncellenmesi ve yeni web siteleri tasarımlarının, arayüzlerinin oluşturulması,
§ Mikro site , display ( banner , landing page gibi ) flash animasyon, e-mailing, e-bülten vb. gibi pazarlama materyallerinin hazırlanması ,
§ Firma içinde server donanımı, server yönetimi, Microsoft işletim sistemi, MS Office ve benzeri programların kurulması ve oluşabilecek sorunların giderilmesi,

İlgilenen adaylar fotoğraflı özgeçmişlerini ve portfolyolarını Aslıhan Özdemir adına aozdemir@gunmak.com adresine gönderebilirler.

Tepki
5
ben bir yönetim mensubu olarak aslında bunları yazmamalıyım fakat bu yüzden görevimden alcaklarsada alsınlar yani.

YOK DEVE daha neler adamlara bak yaa. Tam inek arıyor kendine etinden sütünden hatta mümkün olan herşeyinden faydalanacak. Yaw hadi web tasarımcılık ile grafik tasarımcılığın aynı şey olmadığını bu insanlara anlatamadık ikisinin aynı şey zannedilmesine de alıştık ama birde neymiş

Temel IT bilgisine sahip; server donanım, server yönetimi, Microsoft işletim sistemi, MS Office ve benzeri programları kurma ve sorun giderme konularında yetiştirilmek üzere,
Yok yaaa. Kalan zamanlarında da eve temizliğe gelsin mi?

Tövbe yaaa

onurbagis

Üye
Tepki
0
Yok yaaa. Kalan zamanlarında da eve temizliğe gelsin mi?

Tövbe yaaa[/QUOTE]

doru walla ya iş bulamıyoruz bunlar yüzünden:(

cem244

Üye
Tepki
0
İstekleri özellikler kadar çok ücret vericeklerse istemekte haklılar ama vericeklerini hiç sanmıyorum :)

mstfa

Üye
Tepki
0
öncelikle ne elemanı aradığınıza karar verin ondan sonra isteklerinizi sıralayın. web tasarımcı mı grafikermi yoksa teknik sorun hakkında bilgisi olan donanımcımı bnm hepsi hakkında bilgim war ama hepsini yönetmeye yada yapmaya çalışsam bi tanese eksik yada yarım kalır bunların hepsini tam yapacak makine üretilmedi daha ....

reborn

Üye
Tepki
6
Arkadaşlar siz en can alıcı kısmı atlamışınız bide 30 yaşını aşmamış bayan diyo. Ekip çalışmasına yatkın diyo. bilmem anlatabildimmi?

Tepki
0
benim staj yapmam gerek ancak bu ilan sahibi bayan aramasaydı iş tecrübesi açısından faydası olabilirdi

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Bu firma yetkilisi (Aslıhan Özdemir) ile görüşmemiz olmuş ve benden yapılacak işler için fiyat istemişlerdi.
geçen günlerde de bir tasarımcı ile anlaştıklarını söylemişlerdi şimdi de kalkmışlar buraya ilan vermişler
komik bi durum doğrusu :)))))

ilanın içeriği de ayrı bir komedi zaten :))))

Yukarı Alt