Yardıma ihtiyacımız var...

umutcan4

Üye
Tepki
0
Uyarınız için teşekkürler Aslı hanım, bizde bunları internette arayarak bulmuştuk bir sorun olurmu bilmiyoruz...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Google gibi gelişmiş bir arama motorumuz mevcut..
Engelli dernekleri ile ilgili logo çalışmalarını aratarak inceleyebilirsiniz.
Bu çalışmalara benzer çalışmalar var mı yok mu bulabilirsiniz... Kararı ona göre verebilirsiniz.
Telifli bir görsel ise sorun olabilir ..

umutcan4

Üye
Tepki
0
@Aslı SAYILIR

Aslı hanım logoları google ararken 1.logoyu http://www.freelogoservices.com/tr adresinde bulmuştum, diğer ikisinide yine yabancı sitelerden bulup indirmiştim. bu konulara yabancı olduğumuz olduğumuzdan herhangi bir sorun olup olmayacağını bilmiyoruz...

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Gerek telif konusunda sıkııntı yaşamamak, gerekse başka bir kurum ile pişti olmamak için çözümünüzün bu şekilde olmaması gerekir. İnternetten bulup kullanacağınız bir vektörel çizim belki işinizi görecektir ama bahsettiğim muhtemel sorunları da beraberinde getirebilecektir.
Logo ihtiyacınız var ise bu işi bilen birisinden sadece size özgü bir çalışma ile çözüm yoluna gitmelisiniz.
Bu konuda bütçeniz vardır ya da yoktur bilemem... Düşük bir ücretle bile bu konuda, faydalı bir derneğe yardımcı olacak arkadaşlar olacaktır.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Boş ve uygun bir zamanım olursa tabi ama bu aralar çok yoğunum söz vermeyeyim...
Keyifli forumlar

umutcan4

Üye
Tepki
0
@yusufbatirel

teşekkürler yusuf bey, email atıyorum hemen çok sagolun...

Tepki
2
umut bey logolarınız cızdım ıstedıklerınız yaptım maılınıze attım kolay gelsın

Yukarı Alt