Yasin Kaya'dan tasarım adına çalışmalar

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar sitede yeniyim umarım sizlere yaptığım çalışmalarla farklı düşünceler ekleyebilirim karşılıklı etkilenerek daha güzel çalışmaları paylaşmamızı sağlaya bilirim şimdi sizlere yaptığım çalışmalardan örnekler sunuyorum biçoğu basılmıştır. Ankara dönercisi afişleri basıl mıştır göztepe için masa takvimi çalışması yapılmıştır. Nissan için yapılan çalışma basılmıştır. Çifte kumrular menü basılmıştır montaj halini koydum umarım anlaşılıyodur.

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
İlk baktığımda bi kayak merkezinin reklam çalışması gibi gördüm, bence dikkat çekici unsur arka planda kalmış, kış görselleri biraz abartılı olmuş. Bi de snowboard'cı pek mantıklı olmamış sanki. Sonuçta snowboard'la kayılır, ama otomobille böyle bişeyi istemeyiz sanırım. Güzel bi çalışma ama konuyla bağlantı kurmak biraz zor..

Tepki
31
erkin beye katılıyorum

çifte kumrularda ön sayafadaki resim kötü duruyor nide zemini sarı biraz kötü durmuş

ankara döndercisinde 2. çalışma çok daha güzel, takvim gayet güzel olmuş

elinize sağlık diğer çalışmalarınıda bekliyoruz

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Yasin bey, forumda eklediğiniz çalışmalarınızın - mesalarınızın eğer altına yorum yapıldıysa o konuyu değiştirmemelisiniz. Eğer yorum yazılmadıysa değiştirebilirsiniz fakat yorum yapıldıysa ve de siz konuda değişiklikler yaptıysanız yapılmış olan yorum anlamsız kalıcak. Dikkat etmenizi önemle rica ediyorum..

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim uyarın için ama biraz yoğunum ondan dikkatimi veremiyorum idare edersiniz artık :)

Tepki
100
bu kadar çok çalışmanın bir arada sunulması
yorum açısından güç.
belli zaman aralıklarında farklı konu açarak ve
gerekli açıklamalarda bulunarak yayınlamanız
daha uygun olur.
saygılar...

Yukarı Alt