Yazı Efektleri

CemilAL

Üye
Tepki
25
Çok ahım şahım çalışmalar değil kabul ediyorum ama pratik olsun diye yaptım genelde. Göze hoş gelmeyen kısımlar var mı veya hatalı yerler varsa nereler olduğunu öğrenmek için koydum. Tekrardan ders hazırlamaya başlamayı düşünüyorum da. :D Genelde yabancı dersleri videolu şekilde Türkçe ye çevirip kendi yöntemlerimle yapıyorum. Zaten aşağıdakilerin bazılarının benzerlerini görmüşsünüzdür mutlaka. Eğer beğendiğiniz çevrilirse güzel olur dediğiniz dersleri bana gönderebilirsiniz, onları da yapabilirim. Tabi kendiniz yapmayın demiyorum yapın. :p Bu tarz Türkçe videolu kaynak pek kolay bulunmuyor o yüzden girişmiştim bu işe zaten.

Bu arada isimlere yazanlara bakmayın arada istek üzerine yapılmış olanlar da var. :p
caltebeşir3.jpg sss.jpg LogoYol2.jpg Başlıksız-1-Kurtarıldı-Kurtarıldı.jpg Wire.jpg Vibe.jpg moryildizlar.jpg halftoneshadow.jpg

CemilAL

Üye
Tepki
25
Hepsi photoshop buradakilerin, Balon ve CemilAL yazısı 3B özelliği kullanılarak yapıldı sadece. Ve göründüğünden çok daha kolay bir efekt. Yeni başlayanlar için ideal olduğunu düşünüyorum buradakilerin. :D

Özbek DOYGUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
838
Balon yazısı farklı olmuş anlatımı varsa iyi olur. Paylaşımınız için teşekkürler.

CemilAL

Üye
Tepki
25
Bu tügn hazırlıyordum tam dersi çektim biraz ama bir baktım ki photoshop deneme sürümü bitmiş. :D Şu an onunla uğraşıyorum yoksa şimdiye koymuş olurdum.

Yukarı Alt