Yemek Kitabı Kapak ve İç Sayfa

Fatih Akdemir

Alaylı
Bronz Üye
Tepki
33
Satın aldım. :) Beğendim de..O zaman siz paylaşın bir kaç tasarım bakıp öğrenelim...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Bu konuyu dün de okumuştum, iki tasarımı birbirine benzetememiştim. Satın alındığına göre iki tasarım aynı en azından benzer mi? Eğer benzerse ben neden çok farklı iki tasarım görüyorum? ... (merak ettim)

Fatih Akdemir

Alaylı
Bronz Üye
Tepki
33
Bilenle konuşurum, tartışırım ve paylaşırım...Tartışmamak için satın alıp, konuyu kapatmak istedim...Zira ben ona büyük projelerde yapılmış birbirine benzer bir çok örnek gösteririm...Yaptığım çalışmaları herkes inceleyebilir...Ben sağdan soldan materyal toplayıp birleştirip sonra satışa sunmuyorum...Bu işi hobi olarakta yapmıyorum.

Artık Hz.Mevlana'yı dinliyorum ve susuyorum...

Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol...Mevlana

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Bunu tahmin etmiştim, dün tartışma çıkmasın diye sormadım ama bugün zaten almıştınız ve bir sorun olmayacağını düşünerek sordum. Açıklama için teşekkür ederim ama ben hala bir benzerlik göremedim ...

Tepki
0
Ortada benzerlik denilebilecek bir şey yok kendinizi aklamaya çalışmayın ben size linki verirken 85 satışı vardı resmini de koyun dedim madem aldınız belli olsun diye siz aldım dediniz hala 85 di onu bi geçelim. İç kapakla o linkteki tasarımı karşılaştırın benzerlik değil bire bir onun çalınması söz konusudur. Cahil filan da değilim seviyemi bozdurmayın bana. Hem çalıyorsun hem de benzerlik diyorsun ne yaptığını çok iyi biliyorsun bari bana çamur atma. Zaten o iç kapağa bir de graphicriver daki tasarıma bakıp senin çalmadığını söylemek çok saçmaca.

Tepki
0
@ZxxxE

göremediysen burada görebilirsin ama dediğim gibi bilmeyen kişi benim :D benzerlik olabilir ama bu benzeme değil çalıntıdır. Burada iddia edilecek tek şey olabilir benim yaptığım tasarımı çalmış graphicriverdeki başka bir şey denemez afedersiniz ama o kadar da salak değiliz.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@erseldondar

Sözlerim yanlış anlaşılmasın, sizin çalışmanızın benzerini veya aynısını yapmıştır (ç)alıntı olup olmaması konusuna girmiyorum. İki tasarım aynıysa ve ben bunu göremiyorsam kendimde bir eksiklik hissederim ki hissettim de zaten. Verdiğiniz örnekler birbirine çok benziyor bir iki nokta hariç aynı ve ben bunu göremedim. Cevabınız için teşekkür ederim merakımın gitmesi bir yana bir resme nasıl bakılır bir daha gözden geçirmem gerekliymiş. Sizlere kolay gelsin ben kırk fırın ekmek yemeye gidiyorum :( ...

Yukarı Alt