Yeni logo çalışmam sizce nasıl?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Resminizi daha yüksek çözünürlükte upload ederseniz, resmi ayrıntılarıyla görerek yorumlarız..

Tepki
31
tayfun bey sakıncı grafik yazısını değiştirmenizi ve sade ama gösterişli bir karakterden yapmanızı öneririm böyle çok karışık

logoya gelince s senki bir tabureye oturuyormuş gibi ve s nin altındaki nesne neyi ifade ediyor anlayamadım sg garflerinden bişeyler çıkartmayı deneseniz daha iyi olur bence

iyi çalışmalar

duygu boz

Üye
Tepki
0
bencede sakıncı grafik yazısı değiştirirseniz daha i olur pek anlaşılmıyo gibi.. elinize sağlık

danisman

Consultant
Tepki
30
Daha büyük ebatta bir dosya koyarsanız sağlıklı bir şekilde değerlendirme yapmamız kolaylaşacaktır. Logoyu biraz incelemeye çalıştım, şimdi bir logo çalışmasında dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi akılda kalıcı olmasıdır, logonun yüksekliği genişliğinden fazla, önemli noktalardan birisi de logonun her yerde kullanılabileceği, kartvizit, afiş,açık hava reklamı. Gerçi siz bunları biliyorsunuzdur zaten. Bir konu da, firma isminin ilk bakışta rahatlıkla okunabilmesidir ki çalışmanızda bunu göremedim ...

"S" harfinin altında ki lila renkli şekli " g" harfine benzitirseniz biraz daha hoş olacağı kanısındayım, bu sorunu halledecektir...

Kolay gelsin iyi çalışmalar ...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Arkadaşlarıma katılmakla birlikte diyorum ki öncelikle biraz örnek logoları inceleyiniz, biraz daha yaratıcı olmaya çalışınız , daha sonra hangi program kullandıysanız ona biraz daha vakit ayırarak çalışınız, bunlar zor olmamalı.
(Fontlarda efekt kullanmayınız ve genelde okunaklı bir font seçiniz!)

Yeni uygulamalarınızı bekleriz.

Yukarı Alt