Yeni Logom | Sedat Gül

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141

Bayrama yeni imajla çıkayım dedim :))

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Sedat Bey, diğer işlerinizi referans alarak sizin çok daha başarılı bir logo yapabileceğinizi biliyorum.
Benim içime pek sinmedi...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Erkal bey tasarımın malesef sonu yok burada , şu şekilde istediğimi yakaladığımı sanıyorum.
Ben bir reklam danışmanı ve tasarımcıyım buna dikkat çekmek istediğim, kişiler logoya baktıklarında
benim 3 unsurumu görsünler istedim.

1) Reklam Danışmanı
2) Grafiker
3) Freelance Hizmetler

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Sedat Abicim ;

Logo mesajı güzel aktarmış fakat Erkal Bey'in de dediği gibi sizden daha güzel bir çalışma beklerdim. Tabi ki bu da güzel ama sonuçta Sedat GÜL'ün logosunun daha şık olmasını beklerdim :)

Çalışmalarınızda başarılar...

Adem GÖRDÜK

Music Composer
Tepki
38
Ben logo için bu tür çalışmaları fazla buluyorum. Yani eğer logo kişiye birşeyler ima edecekse bunun üzerinde, bakkallık yaptığımı aynı zamanda taksici olduğumu aynı zamanda da emlakçı olduğumu ima etsin demek ne derece doğruysa sizin logonuzda o derece doğru. Yani logo üzerine mesleki işlevselliklerinizi belirteceğinize bunu alt açıklama olarak logodan bağımsız şekilde izah etseydiniz daha çekici bir görünüm sağlardı. Bu daha çok arma gibi birşey olmuş açıkcası.

Tepki
1
Bir bayan gözüyle baktığımda S ve G harflerinde kullanılan font çok kaba duruyor. Diğer unsurlar gerçekten çok açıklayıcı olmuş. Daha göz alıcı ve göze hitap edilseydi çok daha güzel olurdu.

Yukarı Alt