Yetiştirilmek üzere Grafikerlik işi arıyorum.

hamide

Üye
Tepki
0
Lise ve 2 yıllık ünv.de Grafik bölümü okudum.
Mezun olduktan sonra biraz çalışıp çıkarım düşüncesiyle, bölümümle alakası olmayan bir şirkete girdim ve 3 yıldır hala aynı şirketteyim.
Grafikerlikle ilgili çalışma deneyimim yok ancak artık kendi bölümümde yetişmek ve iyi bir seviyeye gelmek istiyorum.
Programları kullanmaya ara verdiğim için unuttuğum şeyler var ancak bilgilerimi tazelemek ve yenilikleri öğrenmek adına 3 aylık Grafik Tasarım Kursuna katılacağım.
Kısacası kabuğumu kırıp artık kendi mesleğime yoğunlaşmak istiyorum.
23 yaşındayım
İstanbul/Güneşlide ikamet etmekteyim.

hamide5228@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. :)

hititmedya

Üye
Tepki
1
Freelance Olarak Tüm Meslek Gruplarına Ait Toplu Kartvizit Çalışmaları Yaptırılacaktır.. Cdr Formatında Olacak Olan Kartvizit Arşivi İçin çalışmayı Düşünenler Bizimle İrtibata geçebilir..
Bize Özel Hazır Kartvizit Arşivi Oluşturmak İstiyoruz Tüm Meslek grupları dernek Vakıf Sendika Parti vs. Tüm Kuruluşlara ait çalışmalar Olacak..
Ciddi Düşünenler Bize Ulaşabilirler..

Çalışma ve Fiyatlandırma: Cdr Formatında + jpeg Formatına Çevrilerek Arşiv Oluşturulacak Size Vereceğimiz Sitemize Admin panelden Görselleri Eklenerek cdr İndirme Linkleri Oluşturulacak. İşler Devamlı ve Toplu Olduğu İçin Fiyatlar Özelden Görüşülecek..

Müracaatlar: Hitit Medya Çanakkale
Adres: Barbaros Mah. Truva Cad. Göksu Sok. Göksu Evleri No: 8/A Merkez / Çanakkale
Tel: 0286 213 81 01 ( Saat: 09:00 – 20:00 Arası )
Gsm: 0533 165 45 42
E-Posta: tbs@tbstr.com
Msn: turkbilisimsoft@hotmail.com

Yukarı Alt