Yıllık Kapağı?

smmugler

Üye
Tepki
0
Merhabalar arkadaşlar okulum için buna benzer bir yıllık kapağı tasarlamayı planlıyorum ancak burda kullanılan teknikler nelerdir? bolca brush var ama benim öğrenmek istediğim şey brushları nasıl sadece 09 yazan yerin içinde kullanmayı başarmış ve arkaplan nasıl oluşturulmuş?

şimdiden çok teşekkür ederim değerli dostlarım.

mytasarım

Üye
Tepki
0
bunu brush kullanmadanda eliptical toolu her bir katmanda overlay modunda farklı renklerde kullanarak yapabilirsin.9 rakamının sap kısmınıda ayrı bir katmanda düz çalışıp katmanı aşagı alabilirsin kenarlar içinde boya damlası efekti veren brush kullanman lazım.arka planıda hazır bulman senin için daha çabuk olacaktır

smmugler

Üye
Tepki
0
arka planın mantığını anladım biraz gradient kullanmış olabilirler ancak ben hala 09 u tam olarak anladım diyemem yani tamam katmanları peş peşe yapabilirim ama cerceve dışına taşmamasını nasıl engelleyebilirim?

mytasarım

Üye
Tepki
0
çerçeve dışına taşmaması derken ne anlatmak istedini tam anlamadım ama halkaları çizmekte zorlanıyorsan daire şeklinde bir seçim alanı oluştur daha sonra daha küçük seçim alanlı daireyi büyükten çıkart.kalan halkalı kısmı alt katmanı gösterecek şekilde boya.inşallah faydalı olmuşumdur yada anlatabilmişimdir

smmugler

Üye
Tepki
0
anladım teşekkür ederim ama yazının dışındabeyaz bir çerçeve var 09 da ve sgs yazan yerde ince bir çizgi benim sormak istediğim 9dakini nasıl yapmış çünkü ben 10 yazıcam ondan dolayı 1 yazarken problem yaşayabilirim.

smmugler

Üye
Tepki
0
ayrıca arka planda renkler için bir efekt kullanılmış nasıl yapmışlar acaba orayı? ben gradientle yapmaya çalışıyorum da çok basit görünüyor benim yaptığım

timurcitak

Üye
Tepki
0
merhabalar tasarımınız çok hoş benimdae bazı tasarımlarım var aynı tarzda isterseniz bilgi paylaşımı yapabiliriz size index göndereyim sizde bana gönderin beğendiklerimizin psdlerini paslaşabiliriz

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
timurcitak her konuya aynı şeyleri yazmaktan vazgeçecek misiniz?
Bir isteğiniz varsa bunu forumdaki depografik bölümünde belirtiniz.

Yukarı Alt