Yine ben güzel bir arayüz tasarımı daha :)

mertmtluu

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar kendi adıma bir blog olarak tasarım yapmak istedim, böyle bir site yoktur. Görüşleriniz benim için çok değerlidir buyrun ;

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
ya aslında baktım baktım baktım ama bısey bulamadım kusura bakma ben begenmedım emegıne saglık.

mertmtluu

Üye
Tepki
0
Aslında haklısınız sanırım renklerde büyük hata yaptım arkaplan bencede hiç olmadı :D Neyse yorumunuz için teşekkürler yinede iyi çalışmalar :)

Ufuk Guler

Üye
Tepki
4
Diğerlerinin menü yazılarına göre güzel :) Daha aktif bir çalışma bekliyoruz senden :) Güzel Çalışma Emeğine sağLık. menüde sağ tarafa şekil vermişsin diğer tarafada ver :)

Ozgul

Üye
Tepki
57
Kıvrımı sola da vermek yerine kategoriler ile hizalayabilirsiniz ya da soldaki kısmı genişleterek kategorileri kıvrımın olduğu yerden başlatabilirsiniz. "Takip Edin" kısmındaki ikonların ara mesafeleri eşit değil. "Tamamını Oku >>" yazısının yeri yanlış değil mi? Metnin bitiminde olsa daha uygun olur. Son olarak, footer çok boş kalmış. Beyaz kısım daraltılıp yazılar ona uygun yerleştirilebilir.

İyi çalışmalar.

mertmtluu

Üye
Tepki
0
Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim, birdahaki çalışmamda görüşmek üzere :)

Yukarı Alt