yuvamistanbul hakkında uyarı !

Tepki
5
Ben bu konuda Erkan bey'e tamamen katılıyorum.
Benim bildiğim kontrat şöyle olur,
Örnek çalışma istenmez, istenirsede yapılmaz:)
Ücretin %50 si peşin alınır.
Eğer revizyon isteniyorsa, çalışılacak ekstra zaman önceden belirlenen
saat başı ücretle ücretlendirilir...
Geri kalan %50 alındıktan sonra yüksek çözünürlüklü dosyalar karşı tarafa cd ile yollanır.
Bu şartlardan herhangi birini kabul etmeyen müşteriye en kalbi duygularla iyi çalışmalar dilenir.:)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
unutmadan bu firmanın işleri size gelirse dikkatli olun arkadaşlar !

occw

Üye
Tepki
0
@Funda Arıcı
Gerçektentebrik etmek istiyorum. Aslında uygulanabilecek bir fikir değil gibi geliyor kulağa. Yada en azından forumda "bu işyerlerine dikkat" diye bir bölüm de açılabilir.

Sedat bey mağduriyetinizden ötürü geçmiş olsun dilerimi iletmek istedim. Sizin gibi freelance çalışan birinin bu hataya düşmesi aslında birazda şunu göstermiyorumu: "bu işe yeni başlayan insanlar kimbilir nasıl mağdur ediliyordur?" İnsanın bazı zamanlarda basireti bağlanabiliyor demekki. Bunun yanısıra çalışma şartlarını duyunca bir daha geri dönmeyen kişilerde yok değil. Bir daha aynı hataya düşmemenizi temenni ederim.Saygılar.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Ömer bey bu firma çalıştığım bir insanın referansı ile bana gelmişti,
bende bu insanlara o yüzden güvenmiştim.

bu arada hak edişim geçtiğimiz günlerde ortaklardan birinin bana ödemesi ile yapılmıştır. şinasi beye teşekkür ederim bu vesile ile...

bir daha asla böyle bir tölerans kimseye verilmeyecektir... ilginize teşekkürler

bu tür sorunları yaşayanlara örnek olması adına konuyu sizlerler paylaşmıştım. tekrar teşekkürler.

Yukarı Alt