zühre takı

görseliz

Üye
Tepki
18
[/URL][/IMG]kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum ortaya çıkan bukadar şimdilik

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
genelde güzel olmuş elinize sağlık yalnız "z, e" yi ayrı layerlerde mi yaptınız bide takı bijuteri büyümeli, ayrıca zühreyle "ü"nün noktalarını shiftle seçer,ctrl+e yaparak tek layer yaparsanız gradient'de sıkıntı olmaz

görseliz

Üye
Tepki
18
teşekkürler kemal bey olmadı galiba yada olmuyor uğraşıyorum ama yapamıyorum galiba benden grafiker olamıcak anlaşıldı:(

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
omadı derken noktaları gradient'e mi ekleyemediniz ? neresi olmadı yazarsanız videolu anlatabilirim. fikirler güzel ama sanırım programda sıkıntı var bir de türkçe karakterde

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
komple yapamıyorum diye birşey olmaz sizin program la sıkıntınız var bütü grafikerler bu programları çok kolay öğrenmediler bir çizmede logoyu oluşturmadılar ben çizdiğim logoyu duvara asar her baktığımda bir hata bulup ikincisini çizerek yanına koyup ikisine birden bakarak doğruyu yakalamaya çalışırım. sonunda göz doğrusunu seçecektir bir karakalem resim yaparken aynı çizgiyi defalarca çizin,göz içinden doğru olanı seçer

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Bence program ile sıkıntı yok, varsa da o daha kolay aşılacak bir şey. Fikir güzel olur, uygulama zayıftır burada program bilgisinden bahsedebiliriz.
Öncelikle logoda oluşacak fikri, anlatılmak istenileni, logonun neyi anlatması gerektiği ( zerafet, şıklık, vs...) ortaya konulup onun üzerinden devam etmek, font, renk seçimi gibi denemeleri yapmak gerek...

Zaten hiç kimse bu işe başlar başlamaz harika eserler ortaya çıkartmıyor. Elbette herkesin yeteneği, kendini geliştirme süreci, ortaya çıkartacağı eser kalitesi farklı farklı. Program bilgisi öğrenilebilir bir şeydir. Esas önemli olan işin sanatsal tarafı, yaratıcı olma tarafıdır. Bunu geliştirmek diğerine göre daha zordur. Eğer bir yol alınacaksa logo nedir, nasıl olmalıdır dan başlayıp, hayal gücünü geliştirmeye yönelik çalışmalar, incelemeler yapmak araştırmak doğru olacaktır.

Yukarı Alt