By_ShaDoW2 tarafından yazılan mesajlar

1. By_ShaDoW2

Renk Seperasyonu belirlemek (yardım)

Merhabalar arkadaşlar; Öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam eğer forumumuz yöneticilerinden özür diliyorum. Hemen konuya giriyorum... Birkaç saattir kurumsal kimlik tasarımlarını incelerken hemen hepsinde 'renk seperasyonu' ismindeki, anladığım kadarıyla renk tercihleri sunumu sayfasını...
  2. By_ShaDoW2

Font İstek

Merhabalar arkadaşlar; Resimdeki fontu bulamadım. Bilen veya yardımcı olabilecek kimseler olursa minnettar olacağım, saygılarımla. :)
  3. By_ShaDoW2

Kitap Kapağı (küçücük bir fikir)

Merhabalar arkadaşlar; Bugün bir kitap kapağı tasarımı yapmak üzere işe koyuldum ama kitabın konusu ve yazarın bana vermediği fikirler sonucunda, şimdi aklımda hiçbir fikir yok :( Konuya uzakken aklımda birşeyler vardı ama yazarla konuştuktan sonra hiçbirşey kalmadı... Kitapta bir...
  4. By_ShaDoW2

Günün Sözü...

:clap2:Günün sözü imzada :) çay çay çay ÇAAYY :)):thumbup:
  5. By_ShaDoW2

Klavuz Çizgileri (soru - sorun)

@Aslı SAYILIR Çok teşekkür ederim, fakat bana 'yuvarlak'cıklar lazım olduğu için "elipse tool" aracı ile hallettim.. Ama bi yandan da klavuz çizgilerin yuvarlak olma özelliği varmı diye merak ettim, böylece öğrenmiş oldum :) tekrar teşekkürler... :)
  6. By_ShaDoW2

Klavuz Çizgileri (soru - sorun)

Merhabalar arkadaşlar; Ben Adobe llustrator CS5'te 'yuvarlak' klavuz çizgiler oluşturmak istiyorum, yada bildiğimiz yeşil - düz klavuz çizgileri yuvarlak hale getirmek istiyorum... Amacım; A4 kâğıt üzerinde yuvarlak kesilmiş olan minik stickerlara taşırmadan baskı yapmak için şablon...
  7. By_ShaDoW2

Şampiyon Fenerbahçe :))

Memleketimden kutlama özeti; kutlamalar süperdi... adıyaman'da ilk kez böyle bir kutlama oldu... 'mecburiyet caddesi' diye tabir edilen Gölbaşı caddesi trafiğe kapandı... araç motorları yandı... bi GS'lı taraftar kendini bizimkilerin elinden zor kurtardı...FB şampiyonluğu hepimize 'mübarek'...
  8. By_ShaDoW2

islami hat sanatı ve süs vectorleri

aynen... :( linki yenilesen... hotfile e atsan ne kadar hoş olar... :)
  9. By_ShaDoW2

Kişisel Kartvizit çalışmam

Hocam bi Grafikere yakışmamış sanki... (bu kadar ustanın yanında söylemek haddim değil ama) :)
  10. By_ShaDoW2

Ps - Wallpaper Çalışmaları

Kardeşim çalışmaların güzel...İlk çalışmandaki Fontun ismini yada adresini versen yada upload etsen? :) çok işe yarayacağa benziyo!... iyi çalışmalar...
  11. By_ShaDoW2

En “Havalı” Fotoğraf Yarışması…

tasarımlarınız tek kelimeyle; "Mükemmel" ne denir ki başka...
  12. By_ShaDoW2

Yardım, Günümüzden 1000 yıl öncesi...

@Sedat Gül teşekkürler kardeşim... :):s8: bu arada Freelance Grafik Tasarim - Sedat GÜL tek kelimeyle mükemmel... :):clap2:
  13. By_ShaDoW2

@Yasemin Uyar teşekkür ederim... çok işime yaradı... :) yazının uzun olması biraz iyi oldu, hatta yazının tamamını afişe ek olarak göndermeyi düşünüyorum... :) tekrar teşekkürler... :worshippy::clap2:
  14. By_ShaDoW2

2011 takvimleri(çeşit çeşit)

Aynı konu başlığı, aynı içerik ve yine turbobit... :) hotfile veya rapide upload etsen?:gleam::utan22:
  15. By_ShaDoW2

Arkadaşlar; günümüzden 1000 yıl öncesi konulu bi afiş tasarlamam gerekiyor... Sadece fikir almak istedim, afişte neler olsun? neyi anlatsın?... Biraz fikir verebilirseniz geri kalanı o fikirlerin üzerine yapmak istiyorum... şimdiden teşekkürler diyorum! {konuyu doğru yere yazdım mı onu da...
Yukarı Alt