CanAk tarafından yazılan mesajlar

1. C

Tecrübe Kazanabileceğim Staj Yeri Arıyorum

İlan günceldir
  2. C

stajyer aranıyor

İlan güncel mi ?
  3. C

Tecrübe Kazanabileceğim Staj Yeri Arıyorum

Grafik tasarım kursunda eğitim aldım. Tecrübe kazanabileceğim staj yeri arıyorum. Macromedia FreeHand Corel Draw Adobe Photoshop(orta düzey ), programlarında bilgim var. Avrupa Yakasında oturuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. C

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

Ben 17 yaşındayım. Lise1'de derslerim kötü olduğu için okulu bıraktım. Ailemde grafik tasarım kursuna gitmemi istedikleri için kursa kayıt oldum. 5 ay filan kursa gittim eğitim aldım. Sizinde dediğiniz gibi kurslarda tasarım değil programlar öğretiliyor. Kursa başladığımda grafikle ilgili hiçbir...
  5. C

Program önerisi istiyorum.

Doğru söylüyorsunuz :)
  6. C

Şimdilik el pratikliği yapmaya çalışıyorum. 5 aydır filan grafikle ilgilenmeye başladım, henüz 17 yaşındayım zaten önümde uzun bi zaman var :)
  7. C

Umarım iyi bi tasarımcı olabilirim ilerde
  8. C

Grafik tasarımları için baya bi bilgiye sahip olmam lazım yani :)
  9. C

Farklı farklı tasarımlar yapmak istiyorum. Tasarım yapmak için daha acemiyim ama başka programlardada kendimi geliştirmek istiyorum. Kendimce tasarımlar yaparak kendimi geliştirecem, bunun için farklı programlarada göz atmak gerektiğini düşünüyorum. Cahilliğime verin ama bişey sormak istiyorum '...
  10. C

Öneriniz için teşekkürler :)
  11. C

Kendimi grafik tasarımda geliştirmek istiyorum. Freehand, Corel Draw programlarını biliyorum, bunların dışında başka hangi programları önerirsiniz ?
  12. C

İyi tecrübe kazanabileceğim staj yeri arıyorum.

Grafik tasarım kursunda eğitim aldım. Tecrübe kazanabileceğim staj yeri arıyorum. Macromedia FreeHand Corel Draw Adobe Photoshop(orta düzey ), programlarında bilgim var. Avrupa Yakasında oturuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  13. C

3d Grafikerler.org Logo çalışması

Çok güzel olmuş, aynısı yapmak istiyorum ama yapamam galiba, yapmam için baya bi kendimi geliştirmem lazım
  14. C

profil logusu

suç olur :/
  15. C

profil logusu

Birşey merak ettim sormak istiyorum. Ben grafikerlik kursunu yeni bitirdim, pratik yapmak için logo ve amblemlere( nike, michelin v.s ) bakarak aynısı yapmaya çalışıyorum ve yaptıklarımı facebookta paylaşarak arkadaşlarımın görmesini sağlıyorum. Bu da suç mu oluyor ?
Yukarı Alt