Gmmaster tarafından yazılan mesajlar

1. Gmmaster

Acil yardımcı olurmusunuz

Microsoft Outlook 2010 indirme sitesi lazım 30 günlük deneme bulamadım key kod istiyorlar bir yardımcı olursanız çok sevinirim acil cvplarınızı bekliyorum ... :( :allalla::allalla::allalla::allalla:
  2. Gmmaster

Yetiştirilmek üzere grafiker arayanlar

ilanım güncel :grafikerler:
  3. Gmmaster

Yetiştirilmek üzere grafiker arayanlar

merhaba adım mehmet mustafa bülbül 18 yasındayım grafikerlik yapıyorum amatörce suan bir firmada çalısmaktayım ancak firmanın çalısma koşulları bana uymuyor o yuzden yeni bir iş arıyorum . adobe photoshop başlangıç seviyesi Corel draw başlangıç seviyesi işi çabuk ögreniyorum ve bu işi...
  4. Gmmaster

grafiker çıragı arayanlar

teşekkür ederim calısıcak bir yer buldum saolun ginede ilginiz için .
  5. Gmmaster

grafiker çıragı arayanlar

arkadaslar merhaba 18 yasındayım lise devam acık ögretimden grafikerlik egitimi almak istiyorum parada gözüm yok bu meslegi bilen tecrübeli kişilerden çalısarak egitim almak istiyorum ve bu konuda azimliyim bilge adama baslıycaktım yanlız bilge adam hakkında bazı kötü duyumlar aldım o yuzden...
  6. Gmmaster

Grafikerlik kursu arıyorum ve beraberinde iş imkanı

teşekkürler Aslı hanım bana bu konuda yardımcı oldugunuz için yardımcı olan herkese teşekkür edeiyorum
  7. Gmmaster

Hocam birde bişey sormak istiyorum bilge adam pahalı biraz ama vericekleri belge oldukça iyiymiş sizce bilge adam dogru şecimmi benim için ? ve ben bilge adamdaki kişilerle konusrken bayagı yardımcı oldular yani dogru bir kararmı vermişim sizce ?
  8. Gmmaster

Yani kendimi söyle anlatayım webtasarım ve grafiktasarım kurslarına gitmeyi istyordum photoshop kullanmayı seviyorum vede hem bireysel hemde bir yere baglı şekilde calısabilirim bu meslegi edinin ce bu gün beyazadam ı aradım konustum beyaz adama yazılıp kursum bittikten sonrada kendimi...
  9. Gmmaster

yetiştirilmek üzere grafik tasarım kursuna giden grafiker

18 yasındayım liseye acıkdan devam ediyorum web tasarım ve grafik tasarım kurslarından birine baslayacagım ve bu arada iş arıyorum yetiştirmek üzere grafik ve web tasarım için elaman arayanlar bana mehmetmustafa__@hotmail.com dan ulaşabilirler...
  10. Gmmaster

çok teşekkür ederim hocam bu konuda azimliyim ve pc ve mac kullandım eminimki birseylere basarabilicem bu arada ben hem kursa gidip hemde çalısabilicegim bir yer arıyorum yetiştirilmek üzere grafik tasarım konusunda elaman arayanlar bana mehmetmustafa__@hotmail.com dan ulaşabilirler lise açık...
  11. Gmmaster

öncelikle yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim hocam bu bilge adam kurusnun linkini verirmsiniz birde ben istanbul avrupa yakasındayım bana yakınmı gidip gelebilirmiyim ve kursa gitdikden sonra sizce iş bulabilirmiyim ?
  12. Gmmaster

arkadaşlar merhaba ben 18 yasındayım açık ögretim lise devam etmekteyim bu sırada grafik tasarım kursuna gitmeyi bir yandanda yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmayı düsünüyorum kurs ve iş için neler yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ? :allalla: :allalla: :confused: :confused:
Yukarı Alt