hugareva tarafından yazılan mesajlar

1. H

Freelance Grafik Tasarım (web-katalog-afiş v.b.)

İlanım günceldir. Grafik tasarımın yanısıra dekupe işleriniz için başvurabilirsiniz. cagatay_kesdel@hotmail.com 0 534 232 72 58
  2. H

İlanım günceldir. Grafik tasarımın yanısıra dekupe işleriniz için başvurabilirsiniz. cagatay_kesdel@hotmail.com 0 534 232 72 58
  3. H

Tasarımcı arıyoruz

Bende ilgilenebilirim. cagatay_kesdel@hotmail.com
  4. H

Kısa süreli Katalog çalışması için bizimle çalışmak ister misiniz?

13 sayfa deseniz anlarımda 136 sayfa ve bir kaç gün :)
  5. H

Grafik tasarım - Freelance grafıker aranıyor

@aspirin_00 Aynen bende öyle düşünüyorum. Tam başvuracakken detayları okuyunca çekildim. Siz hem yaratıcı hem de hevesli olmasından bahsetmişsiniz. Eğer bu işte profesyonel olduysanız yeterince heves etmiş ve halada heveslisiniz demektir. Bence yanlış bir açıdan bakıyorsunuz .
  6. H

fiyat hakkında yardımlarınızı rica ediyorum

İçeriğide sen hazırladıysan ben olsam sayfa başı 20-25 den aşağı söylemem
  7. H

İlanım günceldir.. Son refaranslar
  8. H

a5 broşür yaptırılacaktır

@sercan1097 Halı taşımak vasıfsız işçiliktir, sağlam bir grafiker sizin 25 TL ye yaptırmak istediğiniz işi belki 1 saatte yapabilir ancak şunu unutmayın , bu grafiker bu işi öğrenmek ve yakaladığı kaliteye ulaşmak için 4 yılını verdiyse o broşür için 4yıl+1 saat emek vermiş demektir. İşte siz...
  9. H

Katalog Tasarimi Uygulamasi Yapacak Matbaa Temelli Grafiker Araniyor

@Tru3 Yani .. Fotoğraflı işler pahalı olur, sayfa başı 25 TL den aşağı olmaması gerekir. 80 biraz uçuk olmuş :)
  10. H

Resmi büyütünce çıkan problemler

@Hüseyin ALPALTUN Bende uzun yıllar ps ile çalıştım, her şeyi ps de tasarladım. Dijital baskıda en az 50 dpi çalışmanız lazım. Onca zaman ps ile çalıştıktan sonra vektörele geçmem farz olmuştu ancak corel çok değişik geldi ve forumdan bir arkadaşın "ps" ile "Ai" birbirine benzer ona geç...
  11. H

bitmap convert ile ilgili

@muge1 Vektörleri pixele çevirirsen yuvarlak yerleride kırılmalar olur.
  12. H

Kırmızı Beyaz Restaurant Logo

Rengi pek beğenmedim . Kabartma kullanmasanız bence daha iyi olur.Nacizane düşüncem; Kırmızı beyazın tam ortasında ayrılacak şekilde kırmızı ve beyaz renkte bir arkaplan ve yazılarıda bunun zıttı olacak şekilde yapabilirsiniz. Yani şöyle ;
Yukarı Alt