imemre tarafından yazılan mesajlar

1. imemre

Grafikerler Org'un Yeni Egitim Videosu `Photoshop Dijital Makyaj`Download Linki Aktif

Merhabalar, İndirme işlemi başlamıyor. Dosyanın silinmiş olduğu uyarısı almaktayım
  2. imemre

Ford 2013 Takvim Posteri

çok hoş çok güzel..
  3. imemre

2012 Realistik Karikatür Çalışmaları...

çok sevimliler.. :)
  4. imemre

i-mus dergi ilan tasarımı

@Cengiz Duhan Teşekkür ederim. Ama artık çok geç basıldı dergi :)
  5. imemre

html / css den anlayan grafiker arıyoruz

@Omer Alemdar merhaba, Tuzla Anadolu Teknik Lisesi, Bilgisayar bölümünü tamamladım, daha sonrasında Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümü terk ettim. Aktif olarak özel bir şirkette Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalışmaktayım. istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim...
  6. imemre

Kişisel Çalışmalar

Ellerinize sağlık..
  7. imemre

@gezegen Neyse tartışmaya gerek yok. Eleştri yapmak en doğal hakkınız ama eleştri yaparken biraz daha dikkatli olmanızda fayda var bence. O şekilde eleştri yapılmaz bence, direk çöp muamelesi yaptınız benim kızdığım nokta bu oldu ;)
  8. imemre

Tutku Yazılım Kartvizit Çalışması

tasarım olarak şık duruyor, fakat logo tasarımı daha güzel olsa sanki daha prestijli duracak gibi görünüyor. Logo sizin tarafınızdan yapılmadıysa eğer geri kalan kısım bence gayet şık.
  9. imemre

@Aslı SAYILIR Teşekkür ederim :)
  10. imemre

@gezegen Tasarım görecelidir. Güzellik herkes için farklıdır! Fakat daha güzeli elinizde olduğu zaman bu denli bir eleştri yapabilirsiniz. Eleştri yapmanız çok normal herkes beğensin demiyorum ama yaptığınız eleştri çok gereksiz ve abartılı. En azından sizin deneyimlerinizi gördükten sonra bu...
  11. imemre

@Aslı SAYILIR http://emreunal.com.tr/i-mus_dergi.jpg
  12. imemre

bence siz bu işi bırakın. ilk yorumunuzda renklerin boğuk olmasından bahsetmişsiniz sanırım size göre tasarım sadece canlılıktan ibaret. Ama prestijli firmalar her zaman mat renkleri tercih eder. Portfolyonuzu ziyaret ettikten sonra yorumlarınızı dikkate almamanın doğru olduğunu düşündüm. Her...
  13. imemre

@gezegen Garip bir yorum olmuş :)
  14. imemre

Özgeçmiş Çalışması

Aslı bu arada biraz daha hizalı çalış :) artı puan kazandıracaktır sana
Yukarı Alt