zula tarafından yazılan mesajlar

1. Z

Font istek

richard miller rounded ailesini arıyorum lütfen yardımcı olun
  2. Z

Tarık AKSU_Lalezar Koleji_Logo Type + Gazete İlanı

ellerine sağlık çok güzel olmuş
  3. Z

lalezar kolej "logotype"

:)
  4. Z

AD AGENCY (reklam ajansı) template acill!!

arkadaşlar acil reklam ajansı için template arıyorum 3 gündür 50ye yakın template indirdim burdan ama hiçbiri istediğim gibi diil lütfen acil bildiğiniz template kodu yada elinizde template varsa bildirin teşekkür ederim..
  5. Z

"Bee" reklam ajansı logo

teşekkür ederim arkadaşlar..
  6. Z

Grafik Tasarim Cantam 1

ellerine sağlık gerçekten kafamdaki bütün soru işaretlerini kaldırdın çok sağol
  7. Z

"Bee" reklam ajansı logo

ben bunu sevdim sanki şimdi daha iyi oldu
  8. Z

"Bee" reklam ajansı logo

denedim arka planı siyah logoyu sarı arka zemin logoyu ozaman yuttu güzel görünmedi birde öle deneyeyim
  9. Z

"Bee" reklam ajansı logo

tipografik olarak biraz sıkıntım var sanırım:) yani b" bir font diil tamamen kendi çizimim kendi çizimim olan e' leri çok sevdim aslında sonuçta kendim çizdim hani normal bir font bilerek tercih etmemiştim peki şimdi değiştirdiğim e ler uyumlu olmuşmu hep bir eksiklik çarpıyor gözüme ama...
  10. Z

"Bee" reklam ajansı logo

arka planı düşündüm öyle ama çok görsellik olsun istemedim B akılda kalsın istedim. birde böle bakın
  11. Z

Levent Uydu

şık güzel olmuş mesela N yi ben ev olarak düşündüm gezegen içinden geçen uyduyu n" de kullanıbilirdin yada t gibi düşündüm levent fontundaki t yi de uydu gibi kullanabilirdin . gezegendeki renk uygulamalarınla fonttaki renk uygulamaların (estetik) birbirini tamamlamış. birde uydu kısmındaki...
  12. Z

"Bee" reklam ajansı logo

hımm aslında e harflerindeki boşlukları arı peteği gibi yapmaya çalıştım ama gözümü rahatsız eden bişi var onu göremiyorum
  13. Z

"Bee" reklam ajansı logo

yorum ve fikir verebilicek kimse yokmu arkadaşlar bunu bir haftaya kadar yapmam gerekiyor zamanım çok kısıtlı yorumlarınızı fikirlerinizi bekliyorum lütfen
  14. Z

Edicafe Logo çalışmalarım

2.ciyi beğendim nedeni daha sade görünüyor fakat 7'de çok güzel ama cafe yazısı "edi" deki fonta göre daha cılız kalmış ve logoda 4 renk kullanmışsın.. akılda kalıcılığı biraz şimdi bile 2. hala gözümün önünde 7 nin ise cafe yazısı aklımda onun dışında fikir gerçekten güzel ellerine sağlık
  15. Z

"Bee" reklam ajansı logo

merhaba arkadaşlar, arkadaşım bir reklam ajansı açmayı düşünüyor ve bunun için benden logo çalışması yapmamı istedi. "Bee" (arı) reklam ajansı logo tasarladım fakat benim içime pek sinmedi yani geliştiremedim ve kafam donmuş durumda birşey düşünemiyorum.. tipografik olmasından yanayım aslında...
Yukarı Alt