Arama sonuçları

1. ermann

Logo mock up sunum tasarımı

Logo tasarımlarınızı görsel anlamda zengin gösteren bu mock up psd dosyasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.
  2. ermann

Web Site Sunum Mock Up Set

Web sitelerinizi profesyonel şekilde sunumunu yapmak istiyorsanız bu mock up setini indirebilirsiniz. TIKLA İNDİR
  3. ermann

Özlü Sözler Mock-Up Tasarımı

Özlü sözler şablon psd dosyası ile istediğiniz yazıya anlamlı bir sunum yapabilirsiniz.İndirdiğiniz dosya içerisinde psd dosyası vardır.Photoshop programı ile açın ve nasıl yapacağınızı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
  4. ermann

Samsung intel Core i3 - Dizüstü Bilgisayar

satılmıştır
  5. ermann

Yardım: Skew

videolu olarak göstermeye çalıştım
  6. ermann

Vektörel Dosya Hazırlama

Vektörel dosyaların baskıya uygunluk ve vektör satış sitelerine göndermede uygulanacak düzenlemeleri videomuz dan izleyebilirsiniz.Videoda anlatılan open path scriptini indirmek için tıklayın.
  7. ermann

Kalite ve Uygun Fiyat Arayanlara Freelance Profesyonel Hizmet

Merhabalar şu an freelance olarak çalışmaktayım.Firmalarınız ve projeleriniz için grafik tasarım hizmetini profesyonel şekilde yapıyorum.Yapmış olduğum çalışmalara www.e-tasarım.org adresinden bakabilirsiniz. Program/Seviye: Photoshop/İleri Düzey Illustrator/İleri Düzey Birkaç örnek çalışma...
  8. ermann

Bu Adamın Kaç Kolu Var?

9. ermann

Graphic River Kurumsal Kimlik Seti

Bu sitede warez paylaşım yasak değil mi?
  10. ermann

Photoshop da Kolay Renk Değiştirme

Bu videomuzda renkli bir objeyi kolaylıkla farklı bir renge çeviriyoruz. Videodaki resmi tıkla indir
  11. ermann

Graphicriver Sitesinde Satış Yapanlar

Grubumuzun adı değişti yeni adı Envato Türkiye Gruba kimler üye olabilir? -Grafik Tasarımcılar -Web Tasarım ve Yazılımcıları -Fotoğrafçılar -Video düzenleme yapanlar -Müzik düzenleme yapanlar -Oyun tasarımcıları -3D Tasarımcıları -İnternette dijital ürün satışı yapmak isteyenler
  12. ermann

@Hümeyra Can Sitede tasarımlarınızı ekleyip satabilirsiniz.Üye olduktan sonra tasarımcı olduğunuza dair bir test den geçiyorsunuz daha sonra siteye istediğiniz kategoride tasarım ekliyorsunuz.Dolar üzerinden satış yapılıyor.Global bir site olduğu için dünyanın her yerinden tasarımlarınızı satın...
  13. ermann

Graphicriver sitesinde satış yapan varmı?Ben yeni satış yapmaya başladım.Satış yapan arkadaşlar ile grup oluşturalım fikir alışverişi ve yardımlaşma yapalım diye düşündüm.Facebook da açtığım grupta iletişim kurabiliriz.
  14. ermann

İllustrator dan Eps Formatına Kayıt Etme Sorunu

@Aslı SAYILIR Teşekkürler aynı söylediğiniz gibi sonradan farkettim araştırma yaparken yabancı bir forumda açık çizgileri otomatik bulan bir script buldum onunla hallettim. @Yaşar KARADENİZ vektörel formatda isteniyor *sorunu çözdüm tşkler
  15. ermann

İllustrator dan Eps Formatına Kayıt Etme Sorunu

Adobe illustrator cs6 kullanıyorum.Yaptığım tasarımı bir siteye eklemem gerekiyor.Eps dosyası olarak isteniyor , fakat ben gönderdiğimde Dosyanız açık yolları vardır. Tüm dolu, açık yolları kapatın. şeklinde uyarı maili atıyorlar.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?Eps ye kayıt nasıl olmalı...
  16. ermann

Tasarımcılara önemli tavsiyeler ip uçları

Uzun süredir tasarım işi ile uğraşıyorum ve edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Bu işe yeni başlamış iseniz karşılaşacağınız olayları önceden size aktarmış olacağım.Uzun süredir bu işi yapıyorsanız mutlaka sizin başınıza da gelmiş olabilecek olaylardan bahsedeceğim kendinizde bir...
  17. ermann

Sıfırdan Farksız Ofis Mobilyaları Uygun Fiyatlı Kaliteli

Yeni ofis açmayı düşünenler mobilyalarını yenilemek isteyen arkadaşlar kapattığım işyerinin ofis mobilyalarını satıyorum. 4 ay önce sıfır olarak faturalı şekilde satın alındı yani sıfırdan farksız hiçbir sorunu olmayan mobilyalardır. 1 ADET YÖNETİCİ MASASI (L MASA ÇEKMECELİ) ÖN SEHPASI...
  18. ermann

Tasarımcılara Söylenen Bahaneler - Bu başlıkta topluyoruz :) Haydi bakalım..

Tamam siz yapın gönderin bakalım görmeden ücret ödeyemeyiz derlerse bilin ki birkaç tasarımcıya da aynı şeyi söylemişlerdir. Birden fazla tasarımcı bulup -Yapın bir bakalım öyle karar verelim görmeden ücret ödeyemem deyip Aralarından beğendikleri tasarım olursa onu yapana ödeme yapacaklar...
  19. ermann

İllustrator da Arayüz Tasarımı – Video

İllustrator cs 6 da arayüz tasarımı nasıl yapılır videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.Örnek bir web sitesi tasarımını fazla detaya inmeden hazırlamaya çalıştım.Burda önemli bir detay vermek istiyorum,tasarımı bitirdikten sonra eğer sizden .psd (photoshop)formatında isteniyorsa videonun sonuna...
Yukarı Alt