Arama sonuçları

1. U

Menü çubuğunda bazı pencereler eksik

broadcast sürümünü yüklemişsinız.seri numaralar girilirken studio seri numarası girilmeli.studio bütün modları kapsayan en geniş cinema4d paketididir.program açılırken broadcast yazıyordur o studio olmalı.
  2. U

Acil! cinema 4d programında yapılacak bi proje

karakter modelleme ve hareketlendirme mi yanlızca iş yoksa başlıbaşına animasyon mu ?bilgi verirken detaylardan kaçınmazsanız daha sağlıklı olur
  3. U

Cinema 4D Vektörel İmport

CV-artsmart ücretsiz ve kullanışlı bir plugin.bir araştır derim.
  4. U

Cinema 4D to After Effects

AE cc sürümüyle Aftereffect - C4D arası geçişler eşzamanlı şekilde gerçekleşebiliyor.bunun için youtube de bir çok ders var.veya multipass ile renk,gölge ,depth of field ve daha birçok ayarı layerlar halinde export edebilirsin.
  5. U

Materyal Sorunu? ...

bazı texture lerin görünmeme sebebi de kaplama modu olabilir.projection uw mapping den cubic seçip deneyin bir de
  6. U

Materyal Sorunu? ...

filter /all yaptınız mı? veya options/textures aktif mi (panel üzerindeki barda bulunuyorlar )
  7. U

Taper text yardım..

taper ı oluşturduğun yazı objesinin içine atarsan araç aktif olur.bunun yerine yazıyı spline ile yazıp extrudenurbs ile kalınlık verirsen yazıda istedığin kadar değişiklik yapabilme imkanını sağlarsın.editable hale getirdiğin (spline)yazıyı nokta ve kenar modlarını kullanarak daha akıcı...
  8. U

korsan gemisi son aşama

su gökyüzü ve insanları eklerken ?
  9. U

korsan gemisi son aşama

neresinde emeğiniz geçti acaba :) ?
  10. U

tipografi 5 dakika da bitir.

burada renklerin geçişini ne kadar forma uygun ve ışık gölge ile uyumlu olduğunu belırtmek için bukadar renk kullandım.kötü göründüğü bir gerçek farkındayım fakat ben bu fotoğrafta gövde gösterisinden ziyade kaplama hakkında bilgi veren bir önizleme koymayı amaçlamıştım.
  11. U

Kısa sürede tipografi kaplaması

cinema 4d üzerinde kısa sürede çok görkemli tipografi çalışmaları yapmak mumkun.hazırladıgım video da nasıl yapılacağı gösteriliyor.ses olamadıği için üzgünüm .. video da burada :
  12. U

tipografi 5 dakika da bitir.

Program hakkında temel bilgileri olanlar kolaylıkla üstesinden gelecektir.(cinema4d) http://www.youtube.com/watch?v=-TMfvTMtNp0&feature=youtu.be
  13. U

Cinema 4D Dersleri - Hair Effect - (Saç efekti) Videolu Anlatım.

alugard studio versiyonunda seri numara kısmına bütün modüllerin seri numaralarını kopyala yapıştır yapmalısın.yanlızca cinema4d studio seri numarasını değil.bu sayede charachter menusunun tamamu , simulate ve kütüphanede ki hazır materyal ve objeler açılacaktır.
  14. U

Snap sorunu ?

merhaba şener.taşıma komutuna bastıgımızda atrıbutes penceresınde snap settings sekmesi var.oradan point yakalama yı veya diger secenekleri kullanabilirsin.noktalar gorunmez fakat yapıstırmak ıstedıgın noktaya cızgıye veya yuzeye yaklastırınca yapısır.çok da kullanışlı değil .temiz sade...
  15. U

Tag PROBLEMİ

eğer studio versiyonu yüklü ise programın seri numaralarını girerken bütün modüllerinin seri numaralırını kopyalayıp yapıştırmalısın.program açılırken studio yazması lazım broadcast ya da başka bir şey değil.
  16. U

sketchbook expres ilk deneme çalışmam

sketchbook expres ilk deneme çalışmam. (imgesel)
  17. U

Corel de ölçü cinema4D merge ledimmi ölçü değişiyor nasıl önüne geçebilirim ?

ben de denedim dediğim gibi de olmuyormuş zaten sürekli ufak bir yanılma oluyor.sanırım buna yapabilecek birşey yok 0.035 değeri en mantıklı sonuç gibi duruyor
  18. U

cinama 4d segments sorunu

yine o alanda filter ı seçıp all ı isaretle.
  19. U

Cinema 4D Realistic Smoke Tutorial

kaliteyi düşürebiliyorsun.bu yöntemden daha hızlı kendim tarafından denendi :)
  20. U

Corel de ölçü cinema4D merge ledimmi ölçü değişiyor nasıl önüne geçebilirim ?

import ederken 2 oranında scale yazıp daha sonra tekrar 2 oranında manuel olarak küçültmek işe yarar mı peki
Yukarı Alt