Arama sonuçları

1. C

font isteği

Merhaba, what the font bulamadı. Şöyle bazı harfleri abartı font lazım. Aşağıda ki olursa tadından yenmez. Ayrıca retouch (rötüş) eklentisi de bulamadım düzgün bir tane işe yarayan varsa atabilir misiniz? Onun içinde yeni konu açmayayım dedim.
  2. C

İllustrator büyük dosyalarda çalışmak

Merhaba, dosya ne kadar ayrıntı içeriyorsa şu şunun altına gelecek, bu bunun üstüne gelirse şunun altında kalacak. Eğer altında kalırsa başka bir bölüm bozuntu verir. Bir türlü işin içinden çıkamadım. Bunun yolu nedir? Eğer tablet veya grafik monitör olsa yeni bir layera gerek kalmıyor. Ve...
  3. C

Karakter Çizimlerim

Merhaba :) Şöyle bir mekan çizdim çiçekli böcekli olmadı sönük renkler kullandım ama yanında da mezarlık var. Ve bilinçaltı korkuları. Çizgifilmin için sırada after effect öğrenmem gerekiyor..Çizimleri tek tek blogumda tanıttım. Öneri ve tavsiye ve eleştirilerinizi rica edeceğim :) Tık Tık
  4. C

Illustrasyonda Ayrıntı Çizimi Ve Gölgelendirme

Merhaba, yardımcı olursanız çok sevineceğim. İki sorum var. Birincisi illustratorun kendisiyle ilgili diğeriyse motion graphic ile alakalı... İllustratorde ayrıntılı çizimlere bayılıyorum. Çizgifilmleri muhteşem kılıyor. Ama bunu yapamıyorum. Çizdiğim şeylerin değil ayrıntısını kabataslağını...
  5. C

Çizimlerimi dijitalleştiremiyorum

Merhabalar bu konuda yeniyim ve yardım edecek videolar arıyorum. Daha yeni esti kafama eski çizimlerimi çekip illustrasyona sokmak. Nasıl geliştirebilirim kendimi? Çizimin kafa kısmını bile yapamadım daha buna 3.boyut gölgeleri filan verilmesi gerekiyor.. Nasıl öğrenebilirim? 13 yaşında yaptığım...
  6. C

İndesign dergi çıkarsam tutar mı?

Merhabalar, sanal bir bilim kurgu dergisi yapsam tutarsa da bir iki bin lira bütçeylede çıkarsam harçlığı mı çıkartır yoksa meslek olur mu?
  7. C

İndesign yardım

Aylardan beri ikisinide kendim küçültüyorum.. http://youtu.be/zmmhxpk6vzA
  8. C

İndesign "i, ö,ü,i,ğ" harflari çalışmıyor niye acaba?

Başlıkta belirttiğim gibi ayarları türkçe fakat niye böyle oldu ne yaptımda bilmiyorum kurcaladığım halde halledemedim..? onların yerine tırnak işareti filan çıkıyor
  9. C

Bilimsel Poster tasarım

Tamam grafikerler.org bu işlerden anlamıyor. :bann:
Yukarı Alt