Arama sonuçları

1. Serkan Baysal

3'lü Boxer Ahtapot Bıçak izi (Talep)

Merhaba, Elinde Erkek boxer için 3'lü ahtapot bıçak izi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  2. Serkan Baysal

2011 Takvim (cdr,ai,eps)

Link kırılmış...
  3. Serkan Baysal

2.5" lik Taşınabilir Disk Önerisine İhtiyacım Var

Merhaba Abdullah. Bahsettiğin olayın aynısı malesef benimde başıma geldi. Kullandığım markada Seagete'ti. Fakat benim cihazım sadece 4 ayda bozuldu. Veri kurtarımı yaptırdığım içinde garanti dışı kaldı. Sonrasında Samsung marka bir tane daha aldım. Yaklaşık 10 ay oldu fakat herhangi bir...
  4. Serkan Baysal

Rengini Seç Tarzını Belirle (Birebir ipod nano Model Sunum)

Merhaba Hakan Bey. Herzamanki gibi çok uğraşmış ve orataya başarılı bir çalışma çıkarmışsınız. Tebrik Ederim.
  5. Serkan Baysal

Merhaba Cemal Bey. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Takıldığınız herhangi bir konuda...

Merhaba Cemal Bey. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Takıldığınız herhangi bir konuda çekinmeden danışabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Saygılarımla
  6. Serkan Baysal

Merhaba Cemal Bey, Çalıştığınız disk sürücünün kapasitesi ile alakalı bir hata mesajı...

Merhaba Cemal Bey, Çalıştığınız disk sürücünün kapasitesi ile alakalı bir hata mesajı alıyorsunuz. Corel Draw çalışma sırasında temp dosyaları oluşturur. Bu temp dosyaları sizin uzun süreli çalışmalarınızda boyut olarak epey büyüdüğünden ve disk kapasitenizin az olduğundan dolayı bu mesajı...
  7. Serkan Baysal

Herkese Merhabalar

Aramıza Hoşgeldiniz.
  8. Serkan Baysal

Volkswagen Dicle Otomotiv Web tasarım

Merhaba, Siteyi ziyaret ettim ve bencede başarılı bir iş çıkmış. Elinize sağlık. Tebrik ediyorum. Başarılar.
  9. Serkan Baysal

Modex Moda Merkezi Web Tasarım

Merhaba, Güzel bir çalışma olmuş. Bitmiş halinide incelemek isterim. Saygılarımla.
  10. Serkan Baysal

Modex Moda Merkezi kartvizit tasarımı

İnan Bey Merhaba, Tebrikler şık bir çalışma olmuş. Fakat kart kenarlarındaki ovallik oldukça fazla. Biraz daha az olmasında fayda var. Saygılarımla.
  11. Serkan Baysal

istem dışı kopyalama

Merhaba, Herhangi bir objeyi taşırken Space Bar tuşuna basmaktan vazgeçerseniz istem dışı kopyalama işlemindende kurtulmuş olursunuz. Saygılarımla.
  12. Serkan Baysal

Photoshop Tenis Topu Ders

Ders için Teşekkürler. Elinize ve emeğinize sağlık..
  13. Serkan Baysal

corelde rotate nasıl yapılır

Merhaba, iki obje arasındaki toplam nesne sayısıdır o. Bu nedenle toplamda 10 olmasını istiyorsanız, 8 değerini vermeniz gerekmektedir. Saygılarımla
  14. Serkan Baysal

selam cümleden

Merhaba, Aramıza hoşgeldiniz.
  15. Serkan Baysal

Atatürk İmzalar...

Paylaşım için teşekkürler Cemal Bey. Elinize sağlık.
  16. Serkan Baysal

K.K.T.C (girne kalesi) 22 resim ....İNDİR...

Paylaşım için teşekkür ederiz. Elinize sağlık..
  17. Serkan Baysal

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın Şener Bey. İyi hafta sonları dilerim..
  18. Serkan Baysal

Merhabalar

Aramıza hoşgeldiniz. Lütfen forum kurallarına bir göz atınız.
  19. Serkan Baysal

Aralık Ayı Cemy Turbulans Gazete ilanı yarışma Sonuçları.

Dereceye giren arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla.
  20. Serkan Baysal

2 tane çalışmam..

Değerli Üye, Lütfen forum kurallarını okuyunuz. Yazdığınız tüm mesajlar forum kurallarına aykırıdır. Saygılarımla.
Yukarı Alt