Arama sonuçları

1. G

Cinema 4d bir başlangıç

@49serdar49 teşekkürler :s8:
  2. G

Cinema 4d bir başlangıç

Sıcak Sıcak :o :grafikerler: Değerli Yorumlarınıza, tamamen kendim tasarladım tableti ve android simgesini, android tablet ve mustafa yazısını sonradan ekledim tabiki :D
  3. G

Cinema 4d bir başlangıç

@--şerife-- şerife hanım değerli yorumlarınız için çok teşekkürler :s8:
  4. G

Cinema 4d bir başlangıç

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum İyi Akşamlar . . . :grafikerler: Bugün biraz işlerim vardı fazla tasarım yapamadım, az önce tamamlamış oldugum çalışmam, Renkler cinema 4d de daha canlıydı web'e upload edince biraz renkleri cansızlaştı,
  5. G

Terminatör-Catherina Zeta - Photoshop çalışmam

Vücutla robotun birleşim arasındaki özellikle ağız ve burun bölgesinde opacity düşüklüğü bilerekmi verdin yoksa bilmeyerekmi her iki ihtimalde kötü yani fakat çalışma fena değil . Ne demek istediğimi tam olarak anlatabildimmi bilmiyorum ama inşallah anlatabilmişimdir :)
  6. G

Cinema 4d bir başlangıç

@Hasan YILDIZ Cok tesekkurler :)
  7. G

Cinema 4d bir başlangıç

Selam Arkadaşlar, Geçen amatörce photoshop çalışmaları yapıyodum fakat bilgisayarıma format attırırken yedeğini almayı unuttuğum için bütün çalışmalarım yok oldu... Birkaç ay önce Cinema 4D kurulum dosyalarını edinmiştim kurmuştum fakat anlamayıp silmiştim grafikerler sitesine girince HASAN...
  8. G

Cinema 4D ile Bardak Modelleme - Videolu Sesli Anlatım..

@Hasan YILDIZ tamam hocam çalışmalarımı yani daha bugün yaptıklarımı tek konu aldında birleştirerek sunuyorum :D
  9. G

iPhone 4 Cinema 4D Render Son

@Hasan YILDIZ Çok teşekkürler ben daha 15 yaşımdayım, daha çok fırın ekmek yemem gerekecek :)
  10. G

iPhone 4 Cinema 4D Render Son

bu nasıl bişeydir ya eksiksiz birşey :D gerçek telefonun resimlerini başa koydun altada çalışmanı koydun sandım ama koydugun çalışmanmış hayran kaldım hocam :)
  11. G

Basit bir çalışma daha yaptım , Farları kapı kolunu plakayı ve camları sonradan ekledim ,
  12. G

Buda benden hocam siyah ekran sorununu kısmen çözdüm fakat rendere basınca error ekranı açılıyor ve tasarım kapanıyor arada gayri ihtiyari rendere basıyorum error veriyo buda bazen en baştan başlamama neden oluyo biraz fazla uraşla bunu yapabildim :grafikerler: en son rendere bastığımda error...
  13. G

@Hasan YILDIZ Benim program full sürüm demo sürümünü indirince demo sürümünümü kullanıcam.
  14. G

hocam videoda göründüğü üzere tasarım pencerelerinde bu sorunlar çıkıyo sildim tekrar kurdum düzelmedi sorun neden olabilir :)
  15. G

eline sağlık ustam fakat benim cinema 4d sorunlu tasaırm penceresi tasarım yaparken birden siyaha dönüyo ve tasarım yapamıyorum
  16. G

Cinema 4D Dersleri - Sehpa Modelleme - 1080p Videolu Anlatım

cinema 4d de yaptıgımız modellemeleri jpeg olarak nasıl kaydediyoruz hasan abi anlatım için çok teşekkür ederim edit: bir önceki derslerinde anlatmışsın abi görmedim çok teşekkürler
Yukarı Alt