Arama sonuçları

1. 4

Ayın evreleri ve Mutfak Çalışmam

manyak olmuş yaw 3 ds max ı bu
  2. 4

Cinema 4D bayrak çalışması (cloth tags)

bayrağı paintden çizdim daha iyisini yapmaya çalışıcağız:)
  3. 4

3000 TL Ödüllü Maskot Yarışması

adabe ilistrator ardından c4d ve yine ardından adobe after effect programını iyi bilenler bu çalışmayı gerçekleştirebilirler diye düşünüyorum
  4. 4

Cinema 4D ile ilgili Herşey artık bu bölümde..

hayırlı olsun bu arada ben bir kaç çalışma videosu hazırladım ve vimeo sitesine kaydımı yaptım fakat yükleme yapamıyorum ne vimeo sitesine nede buraya
  5. 4

Cinema 4D bayrak çalışması (cloth tags)

Cinema 4D bayrak çalışması 44611738
  6. 4

Cinema 4d bir başlangıç

güzel çalışmalar devamını bekliyoıruz
  7. 4

Cinema 4D Dersleri - Poly FX MoGraph - Full HD 1080p Videolu Anlatım - Hasan Y.

ekranı kaydeden programlar cam tasia studio olmak üzere bedne var 1080p olarak kaydederimde fakat nereye nasıl yukleyeceğimi biliyorum pek forumlarla aram yokta ondan neys eben bir kaç şey hazırlarım anlatımlı olarak gerek sesli gerek yazılı o zamanz kadar bana yardımcı...
  8. 4

Cinema 4D Dersleri - Poly FX MoGraph - Full HD 1080p Videolu Anlatım - Hasan Y.

merhabalar benimde kendimce gerek cinema 4d gerekse after effect ile ilgili çalışmalarım var hatta cinema 4d ile after effect i beraber kullandığım çalışmalarım var . Bu çalışmalarım plazma tv , kurşun, bardak, masa, sehpa, futbol topu vs vs bu çalışmalarımı...
Yukarı Alt