Arama sonuçları

1. lonsiqir

şimdiki gençlik ve atatürk !

yorumlara açık www.grafikerler.org][/URL]
  2. lonsiqir

Bu Vatan Bizim !!!

UMARIM BEĞENİRSİNİZ ARKADAŞLAR...İSTEYEN KÖTÜ YORUMLARINI DA ESİRGEMESİN www.grafikerler.org][/URL]
  3. lonsiqir

kartvizit çalışmam

www.grafikerler.org][/URL];)yorumlarınızı bekliyorum
  4. lonsiqir

ajans logo çalışmam...

umarım beğenirsiniz :owww.grafikerler.org][/URL]
  5. lonsiqir

amatör bi çalışmam..

decupe yapmak suçsa.photoshop un ne anlamı var.bana göre şu an yapabileceklerim kısıtlı.daha iyi olmak için uğraşıyorum.neden hiç daha iyi olman için şunlar yap fln deme gereğinde bulunmuyorsunuz.(bkz.st_anger_turk teşekkürler) siz herşeyin en iyisini bilirsiniz.(bkz emine_x4saygılar )
  6. lonsiqir

amatör bi çalışmam..

e tabii ki de öyle oldu.ama o kadını o şekilde oturtmakta bişeydir.sıfırdan çizebilen babayiğitlerle tanızmak isterim:D
  7. lonsiqir

aynen

www.grafikerler.org][/URL]
  8. lonsiqir

arkadaşlar kemdimce paint çalışmalarım..dolabım-evim-mutmağım

:D www.grafikerler.org][/URL] www.grafikerler.org][/URL] www.grafikerler.org][/URL]
  9. lonsiqir

amatör i pod çalışmam..biaz karmaşık ama lütfen yorum

baştan syliim.reklam fln yok.tasarımın altındaki ŞİRKET REKLAMI tamamen YALAN !!!:D Bazı arkadaşlar reklama takılmış durumda da :P
  10. lonsiqir

amatör bi çalışmam..

arkadaşım reklam falan yapmıyoruz...resimdeki siteye girmeye çalışırsan giremediğini görüceksn.öyle bi site yokh ki.sadece hep bi web tasarımcı olmak istedim.ondan olsa gerek:D
  11. lonsiqir

windows xp çalışmam..Bu arada Gates abiye selamlar..Bizi de görsün

sen kafayı bana taktın galiba :) can çekiştirme abi...geliyim döv :D
  12. lonsiqir

amatör bi çalışmam..

haklısın.ama kursum daha yeni bitti:) daha iyi olmak için çalışıcam.yorumun için saolasın ;)
  13. lonsiqir

en son çalışmam yorum lütfen...

arkadaşım çalışman iyi hoş ama nesneler yazılar çok göze çarpıyo..yani çok farklı renkler kullanmışsın ve hepsine çok göz alan renkler..biraz daha estetik olabilirdi.ama güzel.
  14. lonsiqir

ik logom nasıl olmuş yorum istiyorumm

gayet başarılı arladaşım.web adresinin arka plan rengini çıkartıp,yazının opacity sini de birasck kısarsan emin ol sı,onuç süper olur.gayet iyi
  15. lonsiqir

windows xp çalışmam..Bu arada Gates abiye selamlar..Bizi de görsün

umarım beğenirsiniz....tamamen uykusuzluk modu:D 03 : 56 a.m. www.grafikerler.org][/URL]
  16. lonsiqir

amatör bi çalışmam..

amatör bi çalışmam..:odaha doğrusu ilk araba yapışım:D www.grafikerler.org] [/URL]
Yukarı Alt