Arama sonuçları

1. Hülya KÖSEOĞLU

Font Tanıtımları ve Galeri

teşekkürler
  2. Hülya KÖSEOĞLU

Aşı kartı çalışması

çok şeker olmuş :)
  3. Hülya KÖSEOĞLU

fasturka kurumsal kımlık calısması

'tam bir matbacı işi olmuş' derken tam olarak neyi kastettiğinizi söylermisiniz lütfen? Bende matbaada çalışıyorum söylediğiniz tabiri anlamak isterim. Açıklarsanız sevinirim lütfen...
  4. Hülya KÖSEOĞLU

Fastturca logo çalışma...

bence 2. logo renklerde uyumlu olmuş.
  5. Hülya KÖSEOĞLU

Fast Turca Restaurant Kurumsal Kimlik Çalışması

logo biraz karışık olmuş yazılar okunmuyor, logonun altına yazdığınız yazı hiç okunmuyor, font seçerken dikkat ederseniz daha başarılı çalışmalar çıkarabilirsiniz...
  6. Hülya KÖSEOĞLU

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

@arkeolog arkadaşım metni corele atmadan önce world de sihift+enter veya çift boşlukları temizleyip öyle alırsan belki düzelebilir...
  7. Hülya KÖSEOĞLU

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

arkadaşım corelde sayfayayı alt+yün tuşlarıyla sürekleyebiliriz
  8. Hülya KÖSEOĞLU

basit bir dergi sayfası yapalım (görsel ders 7)

çok önemli bir noktaya değinmişsiniz teşekkürler!
  9. Hülya KÖSEOĞLU

logo nasıl çizilir-1 (görsel ders 9)

güzel anlatım teşekkürler!
  10. Hülya KÖSEOĞLU

Baloncuk ve Yıldız Fonu Yapalım

ellerine sağlık
  11. Hülya KÖSEOĞLU

Corelde Yazı İçerisine Resim Eklemek(Resimli Anlatım)

arkadaşlar en kısa yolu ctrl ile birlikte şeklin içine tıkladığımızda istediğimiz müdaheleyi yapıp tekrar ctrl ile şeklin dışına tıklayınız. çok kolay gerçekten denemenizi tavsiye ederim...
  12. Hülya KÖSEOĞLU

Motorola Z6

zemin çok ön planda telefon arkada kalıyor. Daha sade bir zeminle telefonu ön plana çıkarmak lazım... başarılar!
  13. Hülya KÖSEOĞLU

dergi kapağı

Ben tavırda bir saygısızlık görmüyorum. çalışmalarınızı buraya yüklüyorsanız yorumları müsbet yada menfi kabul etmek zorundasınız... Hatalarınızı sizde sizin gibi bu işi yapmaya çalışan herkeste görsün ki bundan ders çıkarsın öyle değil mi? hayalin'e katılıyorum yanlışlarımızı görmezsek nasıl...
  14. Hülya KÖSEOĞLU

kitap kapağı:)

maatbada çalışıyor osaydın anında kovulurdun herhalde tasarım yaparken tasarım yaparken kağıt ölçüleri, kırımlar, sırt payını ayarlamak çok önemlidir neyse zamanla öğrenirsin!
Yukarı Alt