coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
arkadaşım corelde sayfayayı alt+yün tuşlarıyla sürekleyebiliriz

Tepki
4
bende corelin farklı bir dilde kurulumu var , ingilizce yama bulabilirmiym, araştırdım bulamadım

Tepki
100
@mete meral
corel çalışmalarınızı jpeg kaydedip bir slayt programında kullanabilirsiniz.
bence mantıklısı bu.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@Oktay ARSLAN

Yazdıklarınızın yeri burası değil, Çok bilmişlik taslayıp
Konu başlığı ile alakasız mesajlar atıp konuyu kirletmeyiniz. Birşeyler biliyorsanız buyrun ilgili konularda sizi dinleyelim.

Neden Coreli bırakmalıyız sizce?

hakan1972

Üye
Tepki
0
grafik tasarımı konusunda hiç birşey bilmiyorum.yeni corel draw 4 yükledim ancak menüler hep ingilizce 1-bunun türkçe yaması yokmu 2- türkçe yaması yoksa bana bunun kullanımını türkçe yazılı olarak anlatabilecek biri yokmu 3- bu uzun sürer diyosanız türkçe anlatımlı ve örneklemeli kullanım kılavuzu verebilecek varmı 4- yardımcı olursanız sevinirim 5- olmazsanızda canınız sagolsun yinede teşekkürler.yardımcı olabilecek arkadaşlar hakanpol.1972@hotmail.com/dan da cevaplayabilirler teşekkürler

Tepki
100
@hakan1972
merhaba hakan bey,
corel ile ilgili konuları biraz okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
1) asla ve asla cortelin dilini türkçe yapmayınız. karşınıza çıkacak her bilgi ve belge orijinal dilinde olacaktır.

2) forumda gerek ders olsun gerekse corel ile ilgili pek çok konuya ulaşabilirsiniz. sayfa üzerindeki arama motorunu kullanarak kelime girerek arama yapınız.

3) mail adresinizi buradan paylaşmayınız. forum kurallarımız gereği yasaktır.

4) takıldığınız her konuda soru ya da sorunlarınızı açık bir şekilde ifade ederek yardım isyebilirsiniz.

saygılar..

Tepki
0
@arkeolog

arkadaşım metni corele atmadan önce world de sihift+enter veya çift boşlukları temizleyip öyle alırsan belki düzelebilir...

orange

Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak..Ben dekupe yapmak istiyorum bir resimde fakat dekupe menusu görünmüyor .Acaba nereden ulaşabilirm Coreldraw X4 kullanıyorum?

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt