Arama sonuçları

1. A

DreamWiever Div Kayması 4 Sorun

Arkadaşlar Birsürü Sorunum Var Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Olurum..HTML çalışıyorum.. 1. Arkadaşlar 2 Div'i Yanyana Ekledikten sonra içlerine içerik eklediğimde içeriğe göre yer değiştiriyorlar kayıyorlar deli olucam sabitlemenin yolu yokmu? 2. Mesela İndex 'için bir div yaptım css'ilede...
  2. A

HTML sorunu

Merhaba Dostlar, şimdi şöyle bir sorunum var index.html'li kodladım menü koydum herşey tamam ondan sonra yeni bir sayfa yaparken bütün sayfayı,şablonları,div'leri kopyalayıp yeni sayfaya yapıştırmam gerekiyor böylece oradan içeriği değiştirebiliyorum ama atıyorum birinden anasayfa yazınısı...
  3. A

Merhaba Dostlar

Merhaba Dostlar Adım Ege, 21 Yaşındayım İzmirden Katılıyorum Gerçekten Güzel ve Seviyeli Bir Site Teşekkürler..
  4. A

İlk Site Tasarımım

Merhaba Dostlar, Dün Bir Eğitim Seti buldum (Dreamwiever) ve başladım kurcalamaya... 1 -2 fiyaskodan sonra başka bir fiyasko çıktı ortaya.. Arkadaşlar fotoğrafını atıcağım site ilk sitem oldu fakat biraz soluk yorumlar sizin nasıl geliştirebilirim konusunda yorum yaparsanız çok mutlu olurum...
Yukarı Alt