Arama sonuçları

1. mrhnvrl

Pantone + solid coated lazım acil

Arkadaşlar öncelikle iyi günler. İşyerinde acil bir şekilde bu pantoneyi makina da yazdırmam gerekiyor. Dijital baskı yapıyoruz biz. Bunun için yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Photosopta ki bu pantone seçeneğini tif olarak kaydetme gibi bir şansımız var mı acaba ?
  2. mrhnvrl

Pantone Solid Coated C

Eywallah çok iyisin de link patlamış arkadaşım. Yenilersen çok makbule geçer.
  3. mrhnvrl

accurate4 yapılan pike,perde desenleri

Ayşe hnm özelden mesaj gönderebiliyor muyuz. Benim için ölüm kalım meselesi olan bir durum var. Bir desen ile ilgili. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.
  4. mrhnvrl

Dolce & Gabbana 2013 Summer Desenleri

Arkadaşlar öncelikle iyi günler... Başlıkta da yazdığım gibi bu sene desinatör arkadaşlar Dolce & Gabbana desenlerine baktılar mı acaba ? Moorish heads ceramics desenleri çalışılmış ve süper desenler var. Bakmak isteyen arkadaşlar bu linkten faydalanabilir. Şovalye, Sicilya çalışılmış...
  5. mrhnvrl

Kilim Desen (Elbise Kemeri olarak kullanılacak)

Akradaşlar elinde kilim desen olan var mı? Vektörel olursa sevinirim çok acil.
  6. mrhnvrl

Corel Draw X5 Zemin Rengi Değiştirme

@Erkal ÇOŞKUN Eyvallah o zaman benden sana.. :clap2:
  7. mrhnvrl

@Erkal ÇOŞKUN Sorun şu: Bütün desen tek layer üzerinde, ayıramıyorum. Magic Wand Tool ile seçiyorum ama tamamen seçemiyorum. Ayrıyetten zemini de seçemiyorum. Grup filan yok zatenBeyaz zemin tek parça. Sadece ne ile seçeceğimi bilmiyorum. Çalışma tif formatında geldi bana psd olarak kaydettim...
  8. mrhnvrl

@Kürşad Çakır Yok çalışma bitmap değil sanırım.
  9. mrhnvrl

@Erkal ÇOŞKUN En iyisi deseni eklemek.. Zor bir çalışma olacak sanırım. http://imageshack.us/a/img248/8067/18bewhaiyazsarrenk.jpg
  10. mrhnvrl

Çok acil cevap verirseniz sevinirim. Zemin rengi beyaz olan bir desen çalışmasının zemin rengini deseni bozmadan nasıl siyah yapabilirim. DİP NO: Desenin içindeki zemin rengini de siyah yapmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.:clap2:
Yukarı Alt