Arama sonuçları

1. Ö

Photoshop ile PSD'den Html Döküm Yapma (videolu)

Photoshop kullanarak PSD tasarımın html dökümünü almak istiyorsanız bu ders tam size göre . Videolu dersi izleyerek birkaç şey öğrenebilirsiniz. Özel bir kurumdaki anlatımımı videoya çektim, sizlerde bu çalışmadan faydalanabilirsiniz. [M] Ders içinde anlatılan tasarımı indirmek için TIKLAYIN...
  2. Ö

Mobil Uyumlu Flash Galeri Örneği

Merhaba arkadaşlar, internette gezerken elde ettiğim Mobil Uyumlu Flash Galeri Örneğini her zaman ki gibi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Çok beğendiğim bir Flash Web galeriyi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Tabi galeri ingilizce olarak düzenlendiği için ben ayarlarını Türkçeleştirdim. O...
  3. Ö

Ücretsiz Kurumsal Tasarım (Html/CSS-Tüm Sayfaları)

Yeni bir çalışmayı sizinle paylaşmak istedik. Başlıktan da anladığınız üzere ücretsiz bir tasarımdır ve tüm sayfaları paylaşılmıştır. İsteyen arkadaş istediği gibi düzenleyebilir. Bunun içinde photoshop yani PSD dosyası da sizinle paylaşılmıştır. Teşekkür etmeniz, Allah razı olsun demeniz...
  4. Ö

Hazır HTML/CSS ve Slider'li Web Site Örneği

grafikerler.org sitesinde web çalışmalarını yayınlamaya devam ediyoruz. Buralar baya sessiz kalmış hareketlendirmek lazım, değil mi? Şimdi sizlere sunacağım bir tasarım bulunmaktadır. İnşallah beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz, her zaman ki gibi... Tasarımda sizler için diğer sayfaları da...
  5. Ö

HTML 5 İle web sayfa tasarımı DERS 5( video -sesli)

HTML5 ile Web Sayfası Tasarımı dersimizin 4.sünü kasım ayında çekmiştik. Uzun bir aradan sonra tekrar yeni videomuzla sizinleyiz. Bu anlatımlarla Html5 web sayfası tasarımı hakkında birçok şeyi sizlere öğretmeye çalıştık. İnşallah, daha iyi videolar sizleri bu konuda destekleyeceğiz. Hayırlı...
  6. Ö

Kod yazmadan Web Galeri Yapımı

Bu dersimizde yine kod kullanmadan web sitemizin galerisini yapacağız. Emin olun hiçbir kod kullanmanıza gerek kalmayacak. Sadece bilgisayarınızda Adobe Bridge ve Düzenleme için Dreamweaver veya benzeri editör programının bulunması yeterli, zaten Adobe programlarını internetten veya sağdan...
  7. Ö

Hazır Kurumsal Web Tasarım Örneği ( Ücretsiz Sizler Için )

Merhaba arkadaşlar, hazır site örneklerini burada sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi paylaşacağım hazır site Cihan Doğan arkadaşımızın internette paylaştığı bir site tasarımıdır.Sağolsun tasarımın iki sayfasını tasarlamış. İnşallah beğeneceksiniz. Cihan Doğan arkadaşımıza hazırlamış olduğu bu web...
  8. Ö

Dreamweaver cs6 kitabım çıkmıştır (yeni)

Uzun soluklu bir çalışmadan sonra Adobe Dreamweaver CS6 Programını anlatan kitabımın satışına hamdolsun 04.04.2014 tarihinde başladık. Kitabı yayınlanmasında emeği geçen PUSULA Yayıncılığa çok teşekkür ediyorum. Bu Kitapla, Web tasarımında en yaygın kullanılan programlardan biri olan Adobe...
  9. Ö

Css3 ile responsive tasarım nasıl yapılır? bilmiyorsan, videolu izle.

Bu çalışmamızda CSS3 ile ResponsiveSite Tasarımlarda kullanılan divlerin düzenlenmesini anlatacağım. Bu ders yeni düzen web site tasarımlarında sizin önünüzü açacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Aslında bu çalışma ile tüm ekran tiplerinde yani çözünürlüğü farklı olan tüm monitörlerde sitenizi...
  10. Ö

Ücretsiz html, css, jquery slider tasarım -2

Merhaba arkadaşlar sizler için yaptığım ücretsiz html sayfa tasarımı aşağıda bulunmaktadır. İsteyen aşağıdaki linkten bilgisayarına indirebilir. Kolay gelsin. İNDİRME LİNKİ...
  11. Ö

Ücretsiz html, css, jquery slider tasarım

Merhaba arkadaşlar sizler için yaptığım ücretsiz html sayfa tasarımı aşağıda bulunmaktadır. İsteyen aşağıdaki linkten bilgisayarına indirebilir. İndirme linki için TIKLA
  12. Ö

Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama (Videolu)

Merhaba arkadaşlar, bu videolu anlatımımızda, Html5 ve CSS3 Kullanarak Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama işlemini anlatacağız. Bunu anlatmamın nedenlerinden bir tanesi CSS3 ve HTML5‘in yavaş yavaş web hayatımıza girmeye başlamasındandır. Diğer bir nedeni ise öğrencilerimin ve...
  13. Ö

HTML 5 İle web sayfa tasarımı DERS 4( video -sesli)

4. Derste çekilmiştir taze taze izleyebilirsiniz.
  14. Ö

JQuery Slider Resim Galerisi Örneği

Yine sitenizde kullanabileceğiniz çok güzel bir jquery resim galerisi paylaşımı yapacağım. İnternette sizler için araştırıp bulduğum bir çalışma. istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden jquery resim galerisiçalışmasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Biraz çalışmasını...
  15. Ö

Flash Kullanarak Hareket Eden Araba Animasyonu Yapımı

Merhaba arkadaşlar, Flashanimasyon yapımlarına devam ediyoruz. Bu derste Flash ile hareket eden araba yapımını anlattım. İnşallah flashtaprogramını öğrenmek ve geliştirmek isteyen arkadaşlara yararlı olur. Zaten bildiğiniz gibi hedefimiz bilgiyi paylaşmak ve bu düşüncenin çoğalmasını sağlamak...
  16. Ö

Photoshop ve Flash ile Site Yapımı ( videolu - sesli)

Merhaba arkadaşlar , Flash web site yapımı hakkında sitemizde birçok çalışma bulunmaktaydı. 2 tane tamamen flash ile yapılmış web site yapımı hakkında videomuz sitemizde zaten mevcut. Bu videoyu çekmemizin nedeni ise photoshop ile yaptığımız bir tasarımı, Flashta web site haline nasıl...
  17. Ö

Web Site Arkaplanında Video Oynatmak

Merhaba Arkadaşlar, size bu sıralar pek çok sitede kullanılan bir çalışmadan bahsedeceğim. Bazı sitelerde web sayfaların arka planında ekranı kaplayan videolar bulunmakta ve bunun üzerinde ise site inşaa edilmektedir. Yani arka planda video oynatılırken sitenin diğer materyalleri ( butonlar...
  18. Ö

HTML 5 İle web sayfa tasarımı DERS 3( video -sesli)

Merhaba Arkadaşlar, HTML5 ile web sayfası hazırlama dersimizin 2.sini izlediniz. Html5 web sayfası tasarımı hakkında az çok birşeyler öğretebildik sizlere. Şimdi yenisini çekmiş bulunmaktayım. İnşallah, daha iyi tasarımlar gerçekleştirip sizlere sunacağız.Bu html5 dersimizde sayfamıza jquery...
  19. Ö

Html 5 Site Tema ( Tüm Sayfalarıyla)

Merhaba Arkadaşlar , Sizlere Html5 ile tasarladığım kurumsal site örneğini paylaşmak istedim. Html5 ile yapılan site örnekleri internet ortamında fazla bulunmadığı için size örnek teşkil edeceğine inanıyorum. İnşallah beğenirsiniz. Html5 sitenin tamamını size sunuyorum istediğiniz değişiklikleri...
  20. Ö

Html 5 Site Örneği ( Kurumsal Tasarım )

Merhaba Arkadaşlar , Sizlere Html5 ile tasarladığım kurumsal site örneğini paylaşmak istedim. Html5 ile yapılan site örnekleri internet ortamında fazla bulunmadığı için size örnek teşkil edeceğine inanıyorum. İnşallah beğenirsiniz. Html5 sitenin tamamını size sunuyorum istediğiniz değişiklikleri...
Yukarı Alt