Arama sonuçları

1. enes

İndesign'de Pragrapy style font değişimi (soru)

Arkadaşlar 8 saattir bir çözüm bulmaya çalışıyorum bütün forum sitelerine yazdım düzgün cevap alamadım hiçbir videoda yada yazılı kaynakta sorumun cevabını bulamadım sizden ricam bilen varsa lütfen yardım edin.....Sorunum In design da tabs ayarlaması...250 sayfalık bir dizgi yaptım ve tabs lar...
  2. enes

Yardımcı Grafiker / İstanbul

Yardımcı Grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Illustrator / Photoshop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) İşle ilgili açıklama: Sirkecideki ajansımıza yardımcı grafiker alıncaktır. E-posta: tipografitasarim@gmail.com Telefon: 0532 711...
  3. enes

Profosyonel destek lüften:(

Arkadaşlar 5 Adet acemi grafiker konudaki çizimlerin hangi işlemlerden geçerek son halini nasıl aldığını çözemedik,sizin bir fikriniz varsa lütfen yardımcı olurmusunuz?
  4. enes

Grafik tasarım-Reklam

İstanbulda ikamet eden haftasonları için özel ders verilir. *Grafik tasarım temel ilkeleri *Matbaa bilgileri *Baskıya hazırlık ve baskı teknikleri *Photoshop-İllüstrator-In Design-Freehand programları *Reklam teknikleri dersleri verilir 0531 640 20 52 emkdesign@hotmail.com
  5. enes

Staj yeri arıyorum

ın desıgn,ıllustrator,photoshop ve freehand'i ileri derecede biliyorum,3d max eğitimi aldım fakat orta dereceli bir bilgim var, şuanda istanbul üniversitesi pazarlama ve reklam bölümünde okuyorum, aynı zamanda 2.üniversite olarak açıktan marka iletişimi üzerine eğitimimi sürdürüyorum...
Yukarı Alt