Arama sonuçları

1. Z

Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum

Şehir: İstanbul / tuzla Aranan Şehir: İstanbul / tuzla ve çevresi (iş durumuma göre değişebilir) Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Corel.........iyi Ps ............ orta İş deneyimi ve içeriği: Birkaç aydır İstanbul'da bulunuyorum. Eğitimim farklı bir bölüm üzerine. Önceki...
  2. Z

logolar hakkında sorular

@st_anger_turk hepinize teşekkürler yorumlarınızı ve önerilerinizi esirgemediğiniz için teşekkürler. sanırım ps ile işe başlayacağım. elinizde kaynak, ders anlatım notları ve videolu anlatım varsa aktarırsanız sevinirim . iyi çalışmalar
  3. Z

logolar hakkında sorular

umarım cevap veren biri çıkar:) tabi yapanlar burda olamıyacağına göre tahmin eden biri çıkar;)
  4. Z

logolar hakkında sorular

Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler. Diğer arkadaşlarda fikir ve önerilerini belirtirse kararımı verdikten sonra program üzerinde yoğunlaşmak istiyorum. Bişey soracaktım unutum bu arada. Google logolarını hangi programla yapıyordur sizce?
  5. Z

logolar hakkında sorular

@412 Evet logolar sadece web sitesinde kulanılacak. Baskı falan işi olmayacak. Ama photoshop öğrenilmesi zor gibi geliyor. Hiçbir bilgim yok bu konu hakkında. Özellikle yoğunlaşa bileceğim 1-2 aylık bir zamanım var. Yeterli olurmu acaba? Birde ps yi kısa sürede öğrenebileceğim bir yöntem varmı...
  6. Z

logolar hakkında sorular

@412 logoların tasarımı tamamlandı neredeyse. tasarım konusunda sadece web ortamına aktarabilecek program arıyorum. yani işin özü beni zorlamayacak, fazla yormayacak, öğrenilmesi ve kullanılması kolay bir program arıyorum. ps sanki çok karmaşık ve zorlayıcı geldi bana. sadece logo programları...
  7. Z

logolar hakkında sorular

Merhabalar Uzun süredir yapmayı planladığım web projeleri için kendimi geliştirmek istiyordum. Fazla uzatmadan asıl konuya geçeyim. 1-)Bu yaz döneminde hayata geçirmeyi düşündüğüm bir web projesi için logo ve çeşitli iconları yapmak istiyorum. Ama herhangi bir tasarım programı bilmediğim için...
Yukarı Alt