Arama sonuçları

1. fbnmben

48 saatlik üyeden ilk çalışma :)

tekrar merhabalar, forumda çok yeniyim gerçekten mümkün olduğumca boş vakitlerimde :grafikerler: konuları inceliyorum okuyorum ve adobe photoshop cs6 ile ilgili eğitim videoları izliyorum kısa zamanda hemen denemeye geçtim :) açıkcası şöyle oldu hani kendi kafamda başta tasarladığım...
  2. fbnmben

Merhabaa,

@Hümeyra Can özür dileyerek düzeltmek isterim acemi heyecanı diyelim pas geçelim :clap2:
  3. fbnmben

Merhabaa,

İsmini vermek istemediğim bir kitap online mağazasından Mehmet Emrullah İNCEARIK'ın KODLAB yayıncılığının kitabidır bu açtığım konunun ayrıca benim gibi bu işte yeni olanlar için yararlı olacağını düşünüyorum .. kitabımızın adı:GRAFİK-TASARIM REHBERİ Kitapta yer alan başlıca konu...
  4. fbnmben

Merhabaa,

forumda bulunan ıllustrator konularından inceleyerek doğa resimi çizmeye ve programı detaylı öğrenmeye çalışıyorum .. ardından logo tasarımlarından inceleyeceğim.
  5. fbnmben

Merhabaa,

grafik tasarım adı altında bir ünlü olan sanırım rehber kitabını satın alarak başladım ...
  6. fbnmben

Illustratorde ikon logo çizimi (videolu)

çok acemi biri olarak soruyorum ben adobe'nin sitesinden ıllustrator cs6 son deneme sürümünü indirdim fakat programlar tamamen farklı bendeki ve video da bulunan program nedeni nedir ? anlamadığımdan kaynaklı sanırım ya da farklı bir sürümü acil olarak not düşerseniz sevinirim teşekkürler...
  7. fbnmben

Merhabaa,

@Aslı SAYILIR Söylediğiniz her şeyi anlamayan düzeyde birisi olarak ne öğrenmek istiyorum hmm grafik tasarımcılığı reklamlar,logolar ne bileyim pc üzerinde fantastik görüntü olarak tasarlamak yapmak iş eğitim ve hobi düzeyinde olabilecek her şey yapmak istiyorum bu konuda bilgi için en...
  8. fbnmben

Merhabaa,

@Aslı SAYILIR teşekkürler forumu :grafikerler: inceliyorum fakat galiba sorularımın cevabını bulamadım siz nerelerden başlanmalı ? hangi programlar edinilmeli ?
  9. fbnmben

Merhabaa,

Merhabalar, Abilerim foruma yeni üye birisi olarak yaşım 16 isim mustafa çok heyecanlıyım nereden başlamalıyım bilemiyorum grafik tasarımcısı olmak eğitimini almak amacıyla buraya geldim düşündüğüm her zaman şu oldu çevrede bilgisayar hakkında çok iyi bilgi sahibi,zeki akıllı ve açık sözlü...
Yukarı Alt