Arama sonuçları

1. ffakkan

Navigasyon V1 Tasarımı | AKKAN Web Design

Arkadaşlar ileride burada kodlamasıyla birlikte paylaşacağım bir index tarzı panelin navigasyon bandını sizinle paylaşmak istedim. Olumlu-olumsuz tüm yorumlara açığım :) Buyurun: URL Çalışmadan bir görüntü:
  2. ffakkan

Freelance Index V1 Tasarımı | AKKAN Web Design

Arkadaşlar bu gece itibariyle index tasarımını bitirmiş bulunmaktayım. Çok sade bir çalışma yaptım. Umarım hoşunuza gider. :rolleyes: [Yukarıdaki Bildirinin Sebebi İleride Kodlaması İle Birlikte Burada Yayınlamak İstememdir] [Bu Tasarımı Bir Afiş Gibi Düşünebilirsiniz] Arkadaşlar Tasarım...
  3. ffakkan

Gelişmiş Kayıt Formu V1 Tasarımı | AKKAN Web Design

Arkadaşlar 30 dk.lık bir gayretle kayıt formu tasarımını bitirmiş bulunmaktayım. Çok sade bir çalışma yaptım. Umarım hoşunuza gider. :rolleyes: [Yukarıdaki Bildirinin Sebebi İleride Kodlaması İle Birlikte Burada Yayınlamak İstememdir] [Bu Tasarımı Bir Afiş Gibi Düşünebilirsiniz]
  4. ffakkan

Fiyat Listesi V1 Tasarımı | AKKAN Web Design

Forumdaki ilk konum budur arkadaşlar :) :clap2: Arkadaşlar, böyle bir fiyat listesi yaptım :) Sanırım güzel oldu. Yorumlarınıza açık bir çalışmadır. Yorumlarınızı bekliyorum :) Buyurun: URL Katmanlardan bir resim:
Yukarı Alt