Arama sonuçları

1. O

"BİLGE" Başlıklı Logo Tasarımına ihtiyacım var

@farukcagla Kavrulmuşmu Kavrulmamışmı :)
  2. O

"BİLGE" Başlıklı Logo Tasarımına ihtiyacım var

Grafiker arkadaşlar gösterin bakalım hünerlerinizi. Yeni açacağımız şirkete logo tasarım arıyorum. Vallahi birçok çalışma yaptım fakat bir türlü beğendiremedim. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkürler. Not: Fındık sezonuna az kaldı. Beğendirebilirsem. O arkadaşa 10 kg fındık sözz...
  3. O

Gestetner Makinesi Konusunda Yardım

Designer_s istanbuldan alacağız zaten sen bize şu telefonları adresleri verirmisin. tşk bakalım bir görüşelim
  4. O

Çokmu az oldu ben tamamı için demiştim. Makine dahil yanındaki diğer aparatlar zımba bıçak del dikişmi ne diyonuzya. Yoksa ben bu parayla sadece vitrindenmi izlerim :) sen bize yinede herbir parçanın fiyatlarını ortalama yazarmısın.
  5. O

Designer_s Öncelikle sabırla bana göstermiş olduğun ilgin için sozsuz teşekkürlerimi sunarım. Çok güzel ayrıntılı yazmışsın eyvallah oda güzel. Sorun şuki çevremde bu işi yapan kişiler sınırlı.ancak parmakla sayarsın 3-4 şirket. onlarda tekel oluşturmuşlar. Makinelerden anlayan insan inanın çok...
  6. O

Designer_s evet dediğin gibi biz sıfırdan başlıyoruz. Ne tarz makinesi alacağımız konusunda şüphelerimiz var. Gestetnermi veya Heldelberg mi. Yani herkes birşey söylüyor. Yapacağımız iş konusuna gelince Biz Öyle büyük olmayan Fatura irsaliye imsakiye davetiye takvim büyük ebatta afiş büyük...
  7. O

Corel Öğreniyorum

Designer_s dalgalanma sağ tarafa değilde. E harfinin solundaki yukarıdan aşağı olan çizgiden sol tarafa bolca bir dalgalanma ve ya esinti düşün. Bu dalgalanmayı ben daha çok renk cümbüşü olarak düşünüyorum yani koyudan açığa doğru. Tarif edebildimmi bilmiyorum
  8. O

Designer_s Tavsiyelerini dikkate alacağız. Makine konusuna gelince sadece adını bilmekten ibaretim yani makinenin dilinden hiç anlamam. Biz küçük bir işletmeyiz. Bize sorunsuz çalışacak bir makine lazım. Vede yine bunun yanında diğer parçalar lazım. bıçağıydı zımbasıydı numaratörmü deniliyor...
  9. O

Evet bir abimizde 311 zincirliyi önermişti. Bakalım inşallah temizini ve uygun fiyatlısını bulursam almayı düşünüyorum. İyide nerden bulurum??
  10. O

Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum. Gestetner makinesi almayı düşünüyoruz. Hangi model ne özellikli zincirlimi tepsilimi. 211 modelmi 311 modelmi. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  11. O

Corel Öğreniyorum

Soru3- E harfine corelde nasıl rüzgar esinti gibi şekil verebilirim.Yardımlarınız bekliyorum Teşekkürler.
  12. O

Pilgrim Yazı Fontu arıyorum

Sarcaoğlu; çok teşekkürler. Yardımın için. Hatta şöyle diyeyim SÜPERMEN SÜPERMENN :d. Tekrar tşk vallahi font aynı. Herkesin eline sağlık.
  13. O

Merteral örneği siteye bir koyabilsem eyvallahda beceremiyorum. url yolu falan diyo onu anlayamıyorum işte bende yazı şekli jpeg olarak pc de kayıtlı. Ama şöyle örnek verebilirim. www.yavuzlarfindik.com sitesine gidince en üstte YAVUZLAR diye yazıyor işte ben yazan yazının karakterini arıyorum...
  14. O

Arkadaşlar ben hala pilgrim yazı karakterini arıyorum. Bakmadığım kapı arkası bile kalmadı. Yok Yok sır oldu mübarek.
  15. O

Corel Öğreniyorum

Designer_s eyvallah kardeş. aynen dediğin gibi yaptım. süper oldu. başka soru geliyor hazırlan. Gerçi benim sorularımı gözün kapalı cevaplarsın Soru-2 : photoshop ta olduğu gibi resimdeki bir nesneyi kesip yerinden sökmek istiyorum kare alan gibi değil kıvrımlı taraflarıda vardır. Bunu nasıl...
  16. O

Corel Öğreniyorum

Merhaba Arkadaşlar İnşallah sizlerin sayesinde ben bu corel i öğreneceğim. Ben takıldığım yerde soracağım, sizlerde inşallah bana elinizden geldiği kadar yardım edersiniz. Her dersi öğrendiğimde bir soru soracağım. Soru-1 : Corelde hazırlanmış bir dosyayı jpeg olarak nasıl kaydederim. (Acemiyim...
  17. O

Baha Merhaba kardeş . Bir görsel öğe yüklemesini bilmiyorum işte sorun orda. pc de jpeg olarak kayıtlı.www.yavuzlarfindik.com. adresine girince orada mavi renkle yazılmış bir YAVUZLAR yazısı var. işte ben o yazının fontunu arıyorum. teşekkürler. Ayrıca sitenin sağ tarafında firmanın logosu var...
  18. O

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Benimde bir sorum varrrrrr :D tam bir acemi olarak. Bir bütün resmi logo da olabilir üzerinde oynamadan nasıl transparan hale şeffaf duruma getirebilirim. teşekkürler
  19. O

Arkadaşlar ilginize çok teşekkürler fakat buda değil acaba sadece pilgrim varmıki. aslında ben bir yazı örneği sunmak istiyorum fakat ekrana nasıl koyacağımı bilmiyorum.yani resmi buraya eklemeyi. en azından yazı karakterinin pilgrimmi başka bişimi olduğuna karar verebilirsiniz. Resim nasıl...
  20. O

site içindeki tüm fontları indirdim fakat aradığım yok
Yukarı Alt