Arama sonuçları

1. şahrud

bilgisayar firması a5 broşür çalışması

telefon numaralarını kaç punto yaptım öyle:) 200 gibi duruyor bence nomal bir boyut yap ihiyacı olan zaten teli kaçtır nerdedir diye bakar
  2. şahrud

Kendi imaj çalışmam :D

Eksikleriniz görmemiz için fotoğrafın ilk halinide yüklemelisin neler yapmışsın bi görelim
  3. şahrud

Kitap Kapağı-3

@Arzu Uluırmak ya da kirli bir beyaz...:rolleyes::cool:
  4. şahrud

Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

soframıza bereket getirmesini yüce rabbimden dilerim
  5. şahrud

Bir Yaşlı Grafikerden ANILAR

ilgimi çektiğimi söyeledim o dönemleri seviyorum o dönemlere ait yazıları araştırıp okuyorum şimdi cevabını aldınızmı sadece birinci yazınızı okudum diğerlerinide okuyacağım fırsatım olunca yorum yazalım dşyemi yazıyorsunuz siz, yoksa paylaşmak içinmi bence takılmayın bu kadar çok herkes işine...
  6. şahrud

Merhaba Arkadaşlar

herkeşler hoşgelmiş:D
  7. şahrud

@farukcagla tartışma yaratmak için fırsat kolluyorsunuz tabiki okudum yazınısı burda tek tek önemli gördüğüm noktaları belirtmek zorundamıyım, size teşekkür ettim buna dikkat edeceğinize 70li cümleme takılmışsınız ne hikmetse size iyi forumlar
  8. şahrud

herkesin bir anısı vardır mutlaka, sizin anılarınızı okumak hele gene 70lere ait o dönemlerin anıları olunca beni hep cezbetmiştir teşekkürler hocam.
  9. şahrud

iç mekan için bir çalışma

daha kaliteli çekilmilş görsel fotoğrafları olabilirdi imkanınız varsa farklı konseptlerde ürünleri tekrardan fotoğraflayın, iyi çalışmalar
  10. şahrud

DNZ Ajans

bu sanırım grafik tasarım üzerine bir ajans buyüzden bence bu tasarım bunun için basit kalır olayı sadece güzel bir logotype ile kapatabilirsin arkadaki kırmızı zeminlere ve köşedeki gereksiz d ye gerek bile yok
  11. şahrud

Açıklama...

@leventelpen insan kayırmaca ayırmaca yoktur levent bey ama hepimiz bizden yaşça büyük ve deneyimli hocalarımıza saygı duyuyoruz hocalarımızı henüz grafikerlik mesleğine yeni atılmış bir arkadaşla aynı kefeye koymuyoruz bu saygısızlık olur. Ayrıca forum kurallarında üyelerin istedikleri...
  12. şahrud

Okyanus veya Deniz Derinlikleri Resimleri İhtiyacım Var.

www.sxc.hu ya baktınız mı? Orada da vardır
  13. şahrud

Design Turkey: Endüstriyel Tasarım Ödülleri 2008

Ülkemiz sanayiinde tasarım kültürünü yaygınlaştırmak ve ulusal ile uluslararası pazarlarda ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandıran iyi tasarımı ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen "Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri", Türkiye'de tasarımla markalaşmanın yolunu açmaya...
  14. şahrud

Elif'in diğer ismi ne olsun ?

Elif Deva ŞAHİN nasıl? :) Allah sağlıklı uzun ömürler versin
  15. şahrud

Matbaa da grafiker, insan mi makine mi?

xblack sana şurda katılıyorum tasarım ücretini yazarsan mücellit ücretini de yazman lazım çünkü makina bastıktan sonra mücellithanede birsürü işlemden geçiyor hepsini ayırmak lazım bunuda bu şekilde faturaya yansıtmak mümkündeğil yeterki emek hırsızlığı hakkımızın verilmesinde olmasın yeter...
  16. şahrud

sebzeler 3000x3000 350dpi 200 foto

Resim değil fotoğraf.. Resim çizilen, fotoğraf çekilen ;) rica ederim
  17. şahrud

Matbaa da grafiker, insan mi makine mi?

ben bu tartışma platformunu sevdim, içinden çıkarılıp alınacak çok mesaj var anlayana ister matbaa grafikeri olsun ister ajans grafikeri ki böyle bir ayrımı ancak şu konuda yaparım. matbaadakide grafiker ajanstakide önemli olan fikir ve hayalgücü matbaa grafikeri baskı teknikleri açısından bire...
  18. şahrud

*Köksal Tarım Aletleri - Katalog Çalışması

çalışmalarınızın tamamına baktım tek tek konu konu yazmayayım:D güzel çalışmalarınız var, başarılarınızın devamını dileriz ve görmek isteriz
  19. şahrud

TÜRKİYE’DE BILLBOARD’lar ve GRAFİK KİRLİLİĞİ

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz, bir kaç ay evvel bir tabelaya rastladım firmanın ismi adını bilmiyorum ama üç adet çizgiden olacan harflerle yazılmış tabelayı araç ile geçerken okumak imkansız ancak salim kafa ile yavaş yürüyerek okuyabilirsinniz:) grafikeri tanımak istedim.
  20. şahrud

*Ölmez Çelik - Cepli Dosya Çalışması

sunum ne kadar önemli değil mi bu işi müşteriye bu şekilde sunmak herzaman akıl karı bir iştir derim, hoş bir çalışma olmuş tebrikler
Yukarı Alt