Arama sonuçları

1. B

Coreldraw' da iç içe geçmiş iki halka yapmak

Merhaba Arkadaşlar. Bu dersimde sizlere Corel Draw'da iç içe geçmiş iki halka nasıl yapılır onu anlattım. Çok basit bir şekilde yapabiliyoruz. Bazı yerlerde işimize yarayabilir kolay gelsin.
  2. B

Coreldraw dersleri page curl( sayfa kenarı kıvırma)

CorelDraw’ da sayfa kıvırma işlemini yapmak çok basittir. Sayfamızın bir kenarını kıvırarak ona hoş bir görüntü katabiliriz. Sizlere page curl işlemini çok basit şekilde anlatmaya çalıştım. Eminim çok işinize yaracaktır. Kolay Gelsin
  3. B

Photoshop' da kullanabileceğiniz süper vektörler( psd)

Banner- Tag Vektörler' i Buradan İndirebilirsiniz. Balon Vektörler'i Buradan İndirebilirsiniz. 3 Boyutlu Vektörler' i Buradan İndirebilirsiniz.
  4. B

Coreldraw dersleri bölüm-4 (araçlar son)

Merhaba arkadaşlar. Sizlerle daha önce paylaştığım araçlar videolarının son kısmını da sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım faydalı olabiliyorumdur. Kolay gelsin...
  5. B

Coreldraw dersleri bölüm- 3 araçların işlevleri (functions of the tools)

Merhaba arkadaşlar. Sizlerle 3. Bölüm olan Araçların Kullanımı adlı dersimide paylaşmak istedim. Kolay Gelsin...
  6. B

Coreldraw dersleri bölüm- 2 araçların işlevleri (functions of the tools)

Coreldraw derslerimizden 2. si Bu dersimizde toolların yani araçların işlevleri anlatılmaktadır. İyi çalışmalar...
  7. B

Coreldraw dersleri- bölüm1 ( create a new document- yeni belge oluşturma)

Sizlerle Coreldraw programı derslerimi paylaşmak istiyorum. İlk dersimiz yeni belge oluşturmak ve yeni belge oluştur penceresindeki seçeneklerdir. İyi çalışmalar...
  8. B

Camtasia studio programının kurulumu- resimli anlatım

Bu videoda sıkıntısız bir şekilde programı kurabilmeniz için Camtasia Studio Programının Kurulumu Resimli bir şekilde anlatılmıştır. Kolay Gelsin...
  9. B

Camtasia studio- ekran kaydı ve düzenleme programı

Bu program ile ekranınızın kaydını alabilir bilgisayarınızla ilgili anlatmak istediğiniz ve ya herhangi bir şeyi anlatabilirsiniz. Kayıtlar üzerinde düzenlemeler yapabilir, efektler ekleyebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayınız. Kolay Gelsin... http://adf.ly/cSZ8R
Yukarı Alt