Arama sonuçları

1. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Isikli kasa olacak, önüne plexi gelecek bir kac acidan almayi düsünüyorum önden arkadan, ic detaylari vs... Resimin büyüdügünü saniyordum özürdilerim. Suan hala rendere devam ettigi icin diger bölümleri gönderemiyorum yaklasik 1 saati geckin süredir devam ediyor sonucu görmeden iptal etmeye icim...
  2. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Iyi aksamlar, buraya kadar ilerledim. Diger islerden dolayi pek fazla vakit bulamiyorum malesef. Söyle basinda saglam kafayla oturup saatlerce ugrasmak bir türlü kismet olmadi... Buraya kadar hersey yolunda sanirim. Fakat tam istedigim kivama getiremedim henüz render cok ama cok uzun sürüyor...
  3. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Iyi günler, :) hafta sonu ilgilenirim demistim fakat yurtdisina cikmak zorunda kaldim, yine kaldi anlayacaginiz. Isler arasinda vakit buldukca yine devam edicem acelesi olmadigi icin pek vakit ayirmiyorum asiri yogunluktan dolayi sizelerede hemen cevap yazamiyorum malesef. Hepinize ayri ayri cok...
  4. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Iyi günler, is yogunlugu sebebiyle neredeyse hic ugrasamadim profillerle kac gündür kosusturmaca var malesef bugun ara ara devam etmeyi planliyorum... Profilleri birlestirmem icin 45° sagdan ve soldan kesmem gerekiyor. Booblean özelligini kullanmayi denedim fakat sectigim nesne koyboldu yani...
  5. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Araya bir kac is daha girdigi icin biraz uzun sürdü, renkte sıkıntı yasiyorum sanki galiba gölgeden kaynaklaniyor tam olarak anlayamadim uzun süre kurcalayacagim galiba... Daha birlestirmesi var, profillerin boyanmasi var, florasan ve LED eklenecek, önüne plexi cekilecek.. Yaparim ya yaparim...
  6. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Bu konularda az cok bilgi sahibiyim. Grafik tasarim okuyorum henüz orta asamalardayim Photoshop, corel gibi bu tarz programlara hakimim fakat 3D, animasyon gibi konularda henüz sifir sayilirim. 3Ds Max ile veya benzer programlarla yapilanlari, imkanlarini tabikide kücümsemiyorum cok fazla...
  7. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Hizli yanit icin cok tesekkürler. Suan 3Ds Max yükleme asamasindayim. Biraz kurcaladiktan sonra isimi görecek kadar cözecegimi umuyorum. Sonuclari almaya baslayinca sizinde fikirlerinizi almak adina paylasabilirim. Tekrar tesekkür ediyorum iyi günler diliyorum... :)
  8. Volkan Mizrak

Yardim-Profil Cizimi 3D

Iyi günler, elimde cizmis oldugum profiller var ve bunlari orjinal boyutlarda 3D olarak cizmek istiyorum animasyon vs. gerekmiyor sadece resim formatinda kullacanagim. Bunlari cizebilmem icin gereken bir program ariyorum. AutoCAD gibi programlar elimde mevcut degil önerebileceginiz kolay...
Yukarı Alt